Minuto – Galactic Deliveries: Retro vesmírná dobrodružství od Yellow Seahorse Games!

Nová hra Minuto - Galactic Deliveries od společnosti Yellow Seahorse Games pro iOS a Android s retro vizuálem a vesmírnými hlavolamy.

Společnost Yellow Seahorse Games oznámila, že 30. září se na zařízeních se systémem iOS a Android objeví hra Minuto – Galactic Deliveries. Tato novinka je připravována jako samostatná matematická logická hra. Okouzlující titul, který nabízí retro pixel-artové vizuální zpracování a útulnou vesmírnou atmosféru, nás zavede do role pracovitého králíčka, jehož úkolem je doručit mezihvězdné zásilky.

Ve Minuto – Galactic Deliveries se můžete těšit na vytváření různých vesmírných tras a optimalizaci cest, aby vaše zásilky dorazily včas. Na cestě se setkáte s náročnými překážkami, svéráznými postavičkami a nápaditými hlavolamy.

Jakmile se začnete věnovat doručování zásilek v této hře, zjistíte, že je to stejně záhadné jako zábavné. Vaše loď může být rozdělena na různá plavidla, ale musíte je všechny vylodit najednou. Vše je doplněno skrytým příběhem, který vás postupně zasvětí do tajemství vesmíru.

Aplikaci stáhnete níže

  • Grafika
  • Hratelnost
  • Zábava
4.3

Popis

Nová hra Minuto – Galactic Deliveries od společnosti Yellow Seahorse Games pro iOS a Android s retro vizuálem a vesmírnými hlavolamy.