Vypnout reklamy

Mission Zero nová kompetitivní hra 2 na 4 hráče pro Android

Mission Zero je nová kompetitivní hra, která se odehrává ve zdravotnickém zařízení, které chrání bezpečáci a vy s můžete zahrát na ty, co

NetEase vydavatel se rozhodl vytvořit novou stealth hru, kde se utkají 2vs4 hráči v misi zvané Zero. Hra míří na Android telefony, ale také na iOS i PC. Bude k dispozici formát cross-platform, takže si hru zahrajete se všemi. Technický test provedl 8. července.

Styl hry bude tedy ve formě narušitel a těch, kteří jsou nahánění. Mobius je naháněč, který se chová jako bezpečnostní osoba ve zdravotnické společnosti. Bylo mu řečeno, ať chrání data společnosti za každou cenu. Mezitím narušitelé zvaní jako Sirius se rozhodli Mobius infiltrovat a odhalit zlé experimenty.

Ať už si vyberete stranu jakoukoliv, tak se zúčastníte hry, kde se budete opravdu hodně schovávat. Mobius má na výběr z několika postav, kde každá z nich pro vaší osobu přináší něco nového. Třeba takový Hickster využívá magii, ale Aya zase preferuje přímý přístup a vezme do rukou baseballovou pálku.

V nouzi lze nasadit tzv. Rescue Duck, což je obří nafukovačka, která vás odnese do bezpečí a zachrání tak spoluhráče, který umírá.

Datum vydání hry není prozatím ještě známo. Ale před-registraci můžete učinit zde.