Vypnout reklamy

MIUI 12 oficiálně představen

Nové MIUI 12 přestaveno. Xiaomi se zaměřilo hlavně na efekty, rychlost přepínání aplikací a hlavně na funkčnost. To znamená je tady vylepšená aplikace
MIUI 12

Xiaomi představilo nejnovější uživatelské rozhraní, které je stále postaveno na systému Android 10. Má jednodušší vzhled, spoustu nových animací, vylepšení tmavý mód i novou aplikaci zdraví.

Tmavý mód ve verzi 2.0, živé tapety

Co se týče vizuálu nového rozhraní MIUI 12, tak je mnohem více upravenější a nemá vůbec ostré ikonky. Je zde i nová animace pro spuštění a zavírání aplikací, které je podle všeho rychlejší, než kdy předtím. Dále je tady tmavý mód ve verzi 2.0, který přináší i ztmavitelné tapety na mobil, možnost úprav fontu.

Další zajímavou novinkou jsou živé tapety, které dokážou při odemknutí telefonu reagovat přiblížením. Taktéž efekt snímače otisků prstů v displeji je hezky udělaný.

Ovládání gesty je nyní adoptováno na základní Android 10 a krom toho Xiaomi vylepšilo notifikace s možností rychlé odpovědi.

Dále se nové MIUI 12 zaměřilo na bezpečnost. Xiaomi aplikovalo nové virtuální ID zabezpečení, které znemožňuje přístupy podezřelým aplikacím.

MIUI 12
MIUI 12

Vylepšený Mi Health

Xiaomi má také nové Mi Health, které podle všeho dokáže snímat váš spánek bez přídavného zařízení. Stačí pouze dát telefon pod polštář.

MIUI 12 je nyní v beta verzi, ale již končí a nové MIUI 12 má dorazit někdy v červnu.

Zdroj