MLB Rivals otevírá globální předregistrace po úspěšném spuštění v vybraných zemích

Společnost Com2uS nedávno spustila předregistrace pro svůj nový oficiálně licencovaný titul MLB Rivals, který v minulém roce začal být dostupný ve vybraných regionech. Tento mobilní baseballový simulátor vám umožní ponořit se…

MLB Rivals otevírá globální předregistrace po úspěšném spuštění v vybraných zemích

Společnost Com2uS nedávno spustila předregistrace pro svůj nový oficiálně licencovaný titul MLB Rivals, který v minulém roce začal být dostupný ve vybraných regionech. Tento mobilní baseballový simulátor vám umožní ponořit se do vášnivých soubojů mezi vašimi oblíbenými týmy na zařízeních s Androidem a iOS. Hra je výsledkem více než dvacetiletého vývoje a přinese některá z největších jmen baseballového světa.

Dříve známá jako MLB 9 Innings Rivals, tato hra slibuje poskytnout vzrušující zážitek, přinášející produkční know-how a technologie přímo do vašich rukou. S živými grafikami, rozmanitým obsahem a množstvím stadionů a hráčů MLB, MLB RIVALS nabízí speciální příležitost zažít adrenalinem naplněné baseballové zápasy i na cestách.

Pokud jste fanoušky basebalu a mobilních her, určitě nechcete minout šanci vyzkoušet MLB Rivals. Předregistrace je nyní spuštěna a hra bude brzy k dispozici pro všechny hráče. Sledujte oficiální kanály Com2uS pro více informací o vydání!

***FAQ***

1. Jaké týmy budou k dispozici v hře MLB Rivals?
– Hra bude obsahovat široký výběr týmů z MLB, včetně nejpopulárnějších a nejúspěšnějších.

2. Jakou roli budou hrát hráči v MLB Rivals?
– Hráči budou moci vybírat z mnoha skvělých hráčů z řad profesionálního basebalu a sestavit si vlastní tým k dosažení vítězství.

3. Jaké funkce a herní módy mohou hráči očekávat v MLB Rivals?
– Hra nabídne různé herní módy, jako jsou singleplayerové seznamovací zápasy, multiplayerové turnaje a další online funkce pro interakci s ostatními hráči.

Zdroj: https://www.pocketgamer.com/mlb-9-innings-rivals/global-pre-reg/