Vypnout reklamy

Cestujte přes tento fantasy svět a bojujte proti temným silám. Aplikujte veškerou magií a zneškodněte své nepřátelské jednotky se svými schopnostmi. Vydejte se na dobrodružství. Vyberte si hned z několika hrdinů, kteří mají různé skupiny schopností. Každý z nich má své unikátní schopnosti. Nakupujte nové zbraně, oblečení, magické křídla a mnohem více. V této hře […]

Cestujte přes tento fantasy svět a bojujte proti temným silám. Aplikujte veškerou magií a zneškodněte své nepřátelské jednotky se svými schopnostmi. Vydejte se na dobrodružství.

Vyberte si hned z několika hrdinů, kteří mají různé skupiny schopností. Každý z nich má své unikátní schopnosti. Nakupujte nové zbraně, oblečení, magické křídla a mnohem více.

V této hře je zapotřebí, abyste se spřátelili s ostatními hráči a zahráli si pěkně v týmu. Hra nabízí hezké grafické zpracování, spoustu silných hrdinů a možnost hrát multiplayer. Je tedy potřeba být připojen k internetu.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.