MMORPG RuneScape přijde na mobil tuto zimu

RuneScape je masivně populární MMORPG hra, která přijde na mobilní zařízení tuto zimu. Vývojáři právě teď oznámili, že v zimě budeme mít Android hru RuneScape. Nicméně mobilní verze nebude oddělená od té PC. Jedná se totiž o cross-platformu. Hra RuneScape začala jako Java hra založena na hraní v prohlížeči. Jednalo se o MMORPG z roku 2001 […]

MMORPG RuneScape

RuneScape je masivně populární MMORPG hra, která přijde na mobilní zařízení tuto zimu. Vývojáři právě teď oznámili, že v zimě budeme mít Android hru RuneScape. Nicméně mobilní verze nebude oddělená od té PC. Jedná se totiž o cross-platformu.

Hra RuneScape začala jako Java hra založena na hraní v prohlížeči. Jednalo se o MMORPG z roku 2001 a byla opravdu velmi úspěšná. Hra si prošla vším a získala nespočet vylepšení. V roce 2016 vyšla jako normální hra na PC, takže není potřeba prohlížeč.

Cross-platforma

MMORPG RuneScape

MMORPG RuneScape

Vývojáři z Jagex se dnes poohlíží po mobilním trhu. Obě verze RuneScape a starší verze RuneScape jsou propojeny. Hráči si tak mohou zahrát jak na PC, tak i na tabletu nebo mobilu. Stačí být pouze přihlášen.

Starší verze RuneScape se dostane na mobilní telefony tuto zimu, a nová verze RuneScape dorazí v roce 2018.

Můžete se zaregistrovat do beta testování přes tuto URL adresu.