Mobilní hra Super Meat Boy Forever: Krvavá akce přichází na iOS a Android

Super Meat Boy Forever: Krvavá akce na iOS a Android! Přes 5000 úrovní, dvoutlačítkové ovládání a 22 Kč!

Společnosti Thunderful a Team Meat konečně oznámily oficiální datum vydání svého nového titulu Super Meat Boy Forever, která dorazila na iOS a Android zařízení 20. dubna. Hráči tak nemuseli čekat příliš dlouho na to, aby si zahráli drsnou automatovou hru, ve které Meat Boy a Bandage Girl zuří proti Dr. Fetusovi a snaží se zachránit svou dceru Nugget.

Super Meat Boy Forever přináší do mobilních zařízení stejně živý vizuál a krvavý gore, které fanoušci série znají a milují. Hráči mohou očekávat skákání a prorážení si cesty procedurálně generovanými úrovněmi, a to vše s dvoutlačítkovým ovládáním ve více než 5000 úrovních.

ommy Refenes, spoluzakladatel a programátor Team Meat, popisuje, že Super Meat Boy Forever vznikl z touhy vytvořit dvoutlačítkovou hru Meat Boy, která by byla stejně těžká a stejně obohacující jako původní Super Meat Boy. Díky dvěma tlačítkům je hra pro mobilní zařízení jako stvořená.

S pomocí společnosti Thunderful se Team Meat podařilo přenést celou hru, která již vyšla na PC a konzolích, na mobilní zařízení, aniž bychom cokoli obětovali. Za pouhých 0,99 dolaru dostanete plnou hru bez reklam, bez mikrotransakcí, jen čistou radost z Meat Boye na telefonu. To je ale doba!

Připravte se na krvavou akci plnou zábavy a adrenalinu s Super Meat Boy Forever na vašem iOS nebo Android zařízení!

  • Grafika
  • Hratelnost
  • Zábava
4.5

Popis

Super Meat Boy Forever: Krvavá akce na iOS a Android! Přes 5000 úrovní, dvoutlačítkové ovládání a 22 Kč!