Mobilní port Sid Meier’s Railroads přichází 5. dubna: Vláčky, zábava a strategie v jednom balení

Objevte mobilní port klasické strategické hry Sid Meier's Railroads od Feral Interactive, vybudujte vlastní železniční impérium a zažijte zábavu s vláčky jako v Zoo Tycoon a Rollercoaster Tycoon.
Screenshot ze hry Sid Meier's Railroads zobrazující železniční systém, vlaky a budovy

Společnost Feral Interactive oznámila, že 5. dubna uvede na trh nedávno odhalený mobilní port klasické hry Sid Meier’s Railroads pro PC. Tento legendární tycoonový kousek vyšel ještě v dobách největšího rozkvětu klasických PC her spolu s hrami Zoo Tycoon a Rollercoaster Tycoon a má v sobě kousek z obou těchto her.

Koncepčně je však Railroads zcela odlišná v tom, že namísto zábavního parku nebo obrovské zoologické zahrady budete rozšiřovat a budovat obří propojený železniční systém, přičemž se budete starat jak o nákladní přepravu, tak i o osobní vlaky. Když k tomu připočtete, že budete muset udržovat běžné náklady na údržbu a modernizaci lokomotiv, je toho hodně, s čím musíte pracovat.

Pokud jste už někdy hráli nějakou tycoon hru, pravděpodobně to pro vás nebude nic nového. Vaším úkolem je udržet společnost nad vodou, aniž byste přišli o všechny prostředky nebo je utratili, jak se budete starat o jednotlivé aspekty železničního podnikání. To zahrnuje poptávku zákazníků a vytváření cest z jedné vysoce frekventované lokality do druhé a nesmíte zapomenout ani na správu vlastních tratí, aby se navzájem nepomíchaly. Je toho hodně, ale není to tak složité, jak to všechno vypadá.

Je to hlavně díky přepracovanému uživatelskému rozhraní a také vylepšené grafice! Vzhledem k tomu, že se jedná o jakýsi remaster, byl zastaralý styl hry poněkud aktualizován, aby se trochu více přiblížil moderním standardům, což umožňuje celkově plynulejší zážitek, který bude méně těžkopádný než u jeho starého protějšku.

Jaké další hry má vývojářská společnost Feral Interactive pod sebou?

Feral Interactive je známý především pro portování her na různé platformy, včetně mobilních zařízení. Mezi jejich předešlé projekty patří například hry jako Total War: Rome, Grid Autosport, XCOM 2, Alien: Isolation a Bioshock Remastered.

Čím se podobá tato hra hrám jako je Zoo Tycoon a Rollercoaster Tycoon?

Sid Meier’s Railroads se podobá těmto hrám především svým zaměřením na strategii, řízení zdrojů a rozvoj svého podniku. Stejně jako v Zoo Tycoon a Rollercoaster Tycoon musíte spravovat finance, plánovat budoucnost, řešit potřeby zákazníků a udržet se nad vodou, zatímco konkurence se snaží udělat totéž. Hlavním rozdílem je, že místo zábavního parku nebo zoologické zahrady budujete a spravujete železniční systém.

Aplikaci stáhnete níže

  • Grafika
  • Hratelnost
  • Zábava
4.2

Popis

Objevte mobilní port klasické strategické hry Sid Meier’s Railroads od Feral Interactive, vybudujte vlastní železniční impérium a zažijte zábavu s vláčky jako v Zoo Tycoon a Rollercoaster Tycoon.