Monopoly Go! slaví vánoční sezónu s novými minihrami a dosáhne 100 milionů stažení

Monopoly Go! se chystá na vánoční oslavyBlíží se období vánočních svátků a společnost Scopely už má v plánu oslavy ve své oblíbené digitální deskové hře Monopoly Go!. Tato oblíbená rodinná hra...
Monopoly Go! slaví vánoční sezónu s novými minihrami a dosáhne 100 milionů stažení

Monopoly Go! se chystá na vánoční oslavy

Blíží se období vánočních svátků a společnost Scopely už má v plánu oslavy ve své oblíbené digitální deskové hře Monopoly Go!. Tato oblíbená rodinná hra se bude převlékat do vánočního hávu a hráči se mohou těšit na přesun do zimního ráje plného vánočních překvapení a radostí s vánoční tématikou. Kromě toho hra nedávno překročila hranici 100 milionů stažení, což je úspěch dosažený ve velmi krátké době pouhých sedmi měsíců.

Monopoly Go! bude aktualizováno s velkým množstvím vánočního obsahu, začněme třeba minihrou Moonlight Treasure, která zachycuje vánoční atmosféru s nádechem vzrušení a tajemství. Další spolupracující minihra je skvělá pro přátele a rodiny, kteří mají rádi 90. léta. Budou moci skládat složité hračky z tohoto období, ale s malým překvapením na konci pro ty, kdo ji dokončí.

Scopely se rozhodlo své hráče potěšit v tomto vánočním období a nabídnout jim zbrusu nový obsah, který bude plný vánoc a nostalgických vzpomínek. Hráči se tak mohou těšit na zábavné a vzrušující okamžiky v Monopoly Go!, které ještě více rozzáří jejich vánoční náladu.

FAQ:

1. Kdy začne vánoční aktualizace Monopoly Go!?

Vánoční aktualizace Monopoly Go! bude dostupná pro hráče již brzy, ve vánocích.

2. Bude vánoční aktualizace Monopoly Go! zdarma?

Ano, vánoční aktualizace Monopoly Go! bude zdarma pro všechny hráče.

3. Jaké novinky přinese vánoční aktualizace Monopoly Go!?

Vánoční aktualizace Monopoly Go! přinese novou minihru Moonlight Treasure, která zachycuje vánoční atmosféru plnou vzrušení a tajemství. Kromě toho hráči budou moci skládat složité hračky z 90. let s malým překvapením na konci.

4. Jak dlouho potrvá stažení Monopoly Go!?

Monopoly Go! lze jednoduše stáhnout ze stránky Scopely a instalace trvá jen několik minut.

Článek byl přeložen zdrojem: https://www.pocketgamer.com/monopoly-go/holiday-2023-update/

Zdroj: https://www.pocketgamer.com/monopoly-go/holiday-2023-update/