Vypnout reklamy

Monster Hunter Mobile je exkluzivní hra, kterou vyvíjí v TiMi

Jedná se o skvělou sérií Monster Hunter, avšak Capcom se moc nikdy nesoustředil na mobilní telefony, až teď s novým partnerem Timi.

Série Monster Hunter od Capcomu míří na mobilní telefony. V rámci partnerství se společností TiMi se Monster Hunter Mobile odemkne i pro hráče na mobilních telefonech, což je naprosto skvělá zpráva.

Přeci jenom Monster Hunter již na mobilním telefonu byl. Spin-off Monster Hunter Stories je velmi populární na mobilních teelfonech poslední dva roky. Nicméně tato hra je přímo navržena tak, aby byla na mobilní telefony zcela optimalizovaná. Herní studio, které za vývojem stojí, tak pracovalo i na hře jako je Pokémon Unite a Call of Duty: Mobile.

V tiskové zprávě od této společnosti je informace, že na mobilních telefonech bude hra unikátním zážitkem. To znamená, že hra Monster Hunter Mobile nabídne trošku svobody s klasickou herní smyčkou. Popravdě to vypadá, že se hra stane MMO, tedy půjde o multiplayer. Velký důraz je kladen na kosmetické úpravy. Typ herních mechanik craftování.