„Monster Hunter nyní přidává nový mechanismus Driftsmelting pro náhodné zvýšení vybavení“

Hra Monster Hunter Now vám nyní nabízí zcela nový způsob vylepšení vaší výbavy s novým mechanikem Driftsmelting, který přidal nedávný update.

Jak to funguje? Podstatně, pomocí zdroje nazvaného Driftstone můžete začít driftsmelting…

"Monster Hunter nyní přidává nový mechanismus Driftsmelting pro náhodné zvýšení vybavení"

Hra Monster Hunter Now vám nyní nabízí zcela nový způsob vylepšení vaší výbavy s novým mechanikem Driftsmelting, který přidal nedávný update.

Jak to funguje? Podstatně, pomocí zdroje nazvaného Driftstone můžete začít driftsmelting kousek vybavení podle vašeho výběru. Samozřejmě budete potřebovat vybavení, které bylo upgradováno pro podporu driftsmeltingu, což se může lišit podle typu vybavení. To znamená, že nebude možné driftsmeltovat každý kus vybavení, ale jen ty, které jsou na to připravené.

Tato nová mechanika umožní hráčům dosáhnout ještě větší síly a efektivity ve hře. Driftsmelting dává hráčům možnost personalizovat a zdokonalit své vybavení podle vlastních preferencí a hratelnosti.

S touto novou funkcí se hráči mohou těšit na ještě intenzivnější a přizpůsobivější herní zážitek. Tak neváhejte, vybavte se Driftstone a pusťte se do přizpůsobení své výbavy díky driftsmeltingu!

**FAQ:**

1. Jaký typ vybavení lze driftsmeltovat?
– Driftsmelting lze aplikovat na vybrané kusy vybavení, které byly upgradovány pro podporu této funkce.

2. Jaký je účinek driftsmeltingu na mojí hrací postavu?
– Driftsmelting umožňuje hráčům zvyšovat sílu a efektivitu své výbavy, což přináší větší možnosti personalizace hratelnosti.

3. Jak získat Driftstone pro driftsmelting?
– Driftstone je získáván skrze různé herní aktivity a úspěchy. Hráči mohou sbírat tento zdroj během hraní hry a využít ho k vylepšení svého vybavení pomocí driftsmeltingu.

Zdroj: https://www.pocketgamer.com/monster-hunter-now/driftsmelting/