Vypnout reklamy

Vypadá to, že tento rok se dostanou na trh chytré hodinky i od takových značek jako je TAG Heuer nebo Montblanc. Uvidíme, kdo další se k ním připojí. Hodinky od Montblanc sice vypadají jinak, než ostatní high-end hodinky, ale někomu se mohou líbit. Hodinky Summit bude mít 46mm ocelove nebo titaniové pouzdro s hloubkou 12.5mm. […]

17.3.2017

Montblanc představil nové chytré hodinky Android Wear 2.0

Vypadá to, že tento rok se dostanou na trh chytré hodinky i od takových značek jako je TAG Heuer nebo Montblanc. Uvidíme, kdo další se k ním připojí. Hodinky od Montblanc sice vypadají jinak, než ostatní high-end hodinky, ale někomu se mohou líbit.

MontBlanc Summit

MontBlanc Summit

Hodinky Summit bude mít 46mm ocelove nebo titaniové pouzdro s hloubkou 12.5mm. Displej bude mít velikost 1.339 palců s rozlišením 400 x 400px. Uvnitř bude 512 RAM, 4GB interní paměť pro ukládání a 300 mAh baterie. Dále nabídne Bluetooth/Wi-fi připojení a pravděpodobně zde bude chipset Qualcomm.

Hodinky jsou vodě-odolné a prachuvzdorné a dokážou také monitorovat tep. K dispozici nesmí chybět GPS a NFC. GPS využijete na velký tůrách a NFC při platbách v obchodech.

Tyto hodinky mají podle všeho stát 890$. Na trh se dostanou někdy v Květnu tohoto roku.

zdroj: phonearena.com

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.

Latest posts by Buroň Tomáš (see all)