Vypnout reklamy

Montblanc představil nové chytré hodinky Android Wear 2.0

Vypadá to, že tento rok se dostanou na trh chytré hodinky i od takových značek jako je TAG Heuer nebo Montblanc. Uvidíme, kdo další se k ním připojí. Hodinky od Montblanc sice vypadají jinak, než ostatní high-end hodinky, ale někomu se mohou líbit. Hodinky Summit bude mít 46mm ocelove nebo titaniové pouzdro s hloubkou 12.5mm. […]

MontBlanc Summit

Vypadá to, že tento rok se dostanou na trh chytré hodinky i od takových značek jako je TAG Heuer nebo Montblanc. Uvidíme, kdo další se k ním připojí. Hodinky od Montblanc sice vypadají jinak, než ostatní high-end hodinky, ale někomu se mohou líbit.

MontBlanc Summit

MontBlanc Summit

Hodinky Summit bude mít 46mm ocelove nebo titaniové pouzdro s hloubkou 12.5mm. Displej bude mít velikost 1.339 palců s rozlišením 400 x 400px. Uvnitř bude 512 RAM, 4GB interní paměť pro ukládání a 300 mAh baterie. Dále nabídne Bluetooth/Wi-fi připojení a pravděpodobně zde bude chipset Qualcomm.

Hodinky jsou vodě-odolné a prachuvzdorné a dokážou také monitorovat tep. K dispozici nesmí chybět GPS a NFC. GPS využijete na velký tůrách a NFC při platbách v obchodech.

Tyto hodinky mají podle všeho stát 890$. Na trh se dostanou někdy v Květnu tohoto roku.

zdroj: phonearena.com