Vypnout reklamy

Moto Razr+ 2024 míří do USA příští měsíc

Motorola se na trhu s chytrými telefony stal známým zejména díky svým klasickým skládacím telefonům, jako byl legendární model Razr. A právě v roce 2023 představil Motorola svůj nový model Razr+,…

Moto Razr+ 2024 míří do USA příští měsíc

Motorola se na trhu s chytrými telefony stal známým zejména díky svým klasickým skládacím telefonům, jako byl legendární model Razr. A právě v roce 2023 představil Motorola svůj nový model Razr+, který se v Evropě prodával pod názvem Motorola Razr 40 Ultra. Tento telefon patřil mezi jedny z **nejlepších skládacích telefonů na trhu**, díky svému velkému hlavnímu displeji o velikosti 6,9 palce a vnějšímu displeji o velikosti 3,6 palce.

Vnější displej byl více než jen **gimmick** – umožňoval uživatelům fotografovat, odpovídat na zprávy, hrát mini-hry a spoustu dalších funkcí, aniž by museli otevírat telefon. Tato funkce se stala velmi oblíbenou mezi uživateli a tak nebylo divu, že se na trh chystala nástupnická verze tohoto zařízení.

Leaky a **fámy ohledně nástupce** modelu Razr+ začaly postupně unikat do médií a fanoušci značky Motorola byli nadšení. Nový telefon sliboval ještě větší inovace a technologické vylepšení, které z něj měly učinit ještě žádanější zařízení na trhu s chytrými telefony.

Zatím není jasné, kdy nový model přesně vyjde a jaké specifikace bude mít, ale fanoušci Motorola mají **velká očekávání** a těší se na další informace od výrobce.

**FAQ:**

1. Kdy můžeme očekávat oficiální oznámení nového modelu Motorola Razr?
2. Jaké inovace by nový model mohl přinést ve srovnání s předchozí verzí?
3. Bude nový Motorola Razr konkurovat ostatním předním skládacím telefonům na trhu?

Zdroj: https://www.androidpolice.com/moto-razr-2024-coming-in-june/