Vypnout reklamy

Moto X4 s duálním fotoaparátem a 3800 mAh baterií

Moto X4 je jeden ze tří telefonu, který ještě nebyl oznámen a bude odhalen právě na konci tohoto měsíce. Jedná se o Android telefon, který patří do střední třídy a měl by tak stát něco okolo 325$. Motorola nebo-li Lenovo by měla představit Moto X4 někdy do 30. Června, ale určitě né později. Nicméně je […]

Moto X4 je jeden ze tří telefonu, který ještě nebyl oznámen a bude odhalen právě na konci tohoto měsíce. Jedná se o Android telefon, který patří do střední třídy a měl by tak stát něco okolo 325$.

Motorola nebo-li Lenovo by měla představit Moto X4 někdy do 30. Června, ale určitě né později. Nicméně je docela možné, že v době oznámení se tento telefon nedostane na trh okamžitě. Dále víme, že Moto X4 bude mít skleněný vzhled a duální fotoaparát.

Specifikace Moto X4

Moto X4 taktéž bude disponovat novým Qualcomm Snapdragon 660 a IP68 certifikací (vodě-odolný a prachuvzdorný)

Taktéž Moto X4 má 3800 mAh baterií a zároveň disponuje 5.5 palcovým displejem ve Full HD (1080p). Qualcomm Quick Charge 3.0 a USB-Typ C.

Odhalení Moto X4

Motorola již potvrdila, že bude mít událost 21. Června v Brazílií, ale není jisté, že právě tento telefon bude zde odhalen.