Vypnout reklamy

Moto Z Force

Moto Z Force

Dnes 9.6.2016 byl oznámen nový mobilní telefon Moto Z Force. Ashton Kutcher se pokoušel rozbít DROID Turbo 2 a také byl dnes představen první ohebný telefon a tablet od Lenovo.

Co se ve článku na Moto Z Force dočtete?

  • Vzhled mobilního telefonu
  • Hardware a fotoaparát u Moto Z Force
  • Funkce telefonu Moto Z Force
  • Moto Mods moduly
  • Informace o jednotlivých dostupných modulech
  • Kdy bude telefon dostupný v Evropě

Vzhled telefonu Moto Z Force

Telefon Moto Z Force je opravdu hezký. Je vyroben z lesklého kovového materiálu a má celkově čtvercové zaoblení rohů. Je tady možnost připojit modul kamery. Telefon má 5.5 palcový displej a měří 6.13 x 2.98 x 0.27 palců (155.9 x 75.8 x 6.99mm).

Moto Z Force

Moto Z Force

Jak tedy můžete vidět, tak telefon je opravdu tenoučký. Je ještě tenčí než je iPhone 6S. 

Pod displejem můžeme vidět snímač otisků prstů, který byl poprvé představen na Moto G4 Plus. Tak jako předtím, tak žádné kapacitní navigační tlačítko zde nenalezneme. Na horní pravé straně kovového rámu můžeme vidět tři stejné tlačítka. Jedná se o tlačítko pro zapnutí a ovládání hlasitosti.

Moto Z Force

Moto Z Force

Smutné je, že tady nenalezneme žádnou dírku pro sluchátka. Moto Z Force nemá 3.5 jack. Pokud budete chtít zapojit sluchátka, tak musíte si být jistí, že máte sluchátka do USB Typu C nebo nějaký konvertující adapter.

Moto Z Force

Moto Z Force

Telefon má funkci Moto Mods, díky kterému můžete telefonu přidávat další funkce.

Moto Mods moduly

Při představení jsme mohli vidět čtyři moduly, které budou připravený jít do prodeje zároveň s telefonem Moto Z Force.

JBL Sound Boost – jedná se o reproduktor, který byl demonstrován. Dobrá zpráva je, že reproduktor má svou vlastní baterii, díky tomu se životnost baterie na Moto Z Force prodlouží na 10 hodin. 

JBL Sound Boost

JBL Sound Boost

InstaShare Projector – Jedná se o modul, který dokáže projektovat video na plátno nebo kamkoliv to půjde. Je zde spoustu využití třeba k prezentaci svého plánu, sdílení fotografií se svými kamarády nebo se třeba podívat i na nějaký film. Tento modul má také svou vlastní baterii, takže dokáže opět prodloužit životnost baterie telefonu.

InstaShare projecto

InstaShare projecto

Power Pack –  Modul, který dokáže prodloužit životnost baterie až o 22 hodin.

Power Pack

Power Pack

Styl Sheels – spousta různých barev a variant. Podle toho, jak se dnes cítíte.

Style Shells

Style Shells

Displej telefonu Moto Z Force

Telefon bude disponovat 5.5 palcovým displejem s QHD rozlišením (1440 x 2560px). Má 534 PPI (pixel per inch). Displej je chráněn ShatterShield technologií, která se těžko rozbíjí. I agresivní pád telefonu nic na displeji neudělá.

Moto Z Force

Moto Z Force

Hardware a kamera Moto Z Force

Moto Z Force Specifikace

Moto Z Force Specifikace

Moto Z Force se určitě nemá za co stydět. Tak jako všechny vlajkové telefony, tak i Moto Z Force bude mít Qualcomm Snapdragon 820, 4GB LPDDR 4 RAM a 32GB nebo 64GB interní úložiště. Je tady možnost vložit microSD.

Fotoaparát Moto Z Force

Fotoaparát Moto Z Force

Fotoaparát na tomto telefonu není vůbec zklamáním. Specifikace vypadají velmi dobře. Přední fotoaparát bude mít 21 MPx s velmi dobrým focením v horších světelných podmínkách. Laserové ostření.

Dostupnost telefonu

Stále se nedozvíme cenu mobilního telefonu, protože Lenovo o ceně ještě nepřemýšlelo. Moto Z a Moto Z Force budou spuštěny společně .

Moto Z Force

Moto Z Force

Oba telefony se dostanou na Evropský trh v Záři.

 

  • Vzhled
  • Výkon
  • Funkce
4.9
Sending
User Review
0 (0 votes)