Motorola Moto G4 s 3GB RAM

Motorola Moto G4 má být představena 17. Května na událostech v Novém Dhílí a Mexiku. Test odhalil, jaké bude mít mobilní telefon specifikace.  Test ukázal, že bude poháněn Snapdragon 617 s osmijádrovým procesorem. A hlavně bude mít 3 GB RAM. Je to trošku zvláštní, protože takové Samsungy střední třídy mají již 4 GB RAM, což […]

Motorola Moto G4 má být představena 17. Května na událostech v Novém Dhílí a Mexiku. Test odhalil, jaké bude mít mobilní telefon specifikace. 

Test ukázal, že bude poháněn Snapdragon 617 s osmijádrovým procesorem. A hlavně bude mít 3 GB RAM. Je to trošku zvláštní, protože takové Samsungy střední třídy mají již 4 GB RAM, což je spíše takový standart.

 

Motorola Moto G4

Motorola Moto G4

Když jsme psali o specifikacích v minulosti ohledně tohoto telefonu, tak počítali s 2 GB RAM, což se zmýlili. Telefon by měl mít 5.5 palcový telefon s 1080 x 1920 FHD, 13 MPx fotoaparát a 5 MPx přední fotoaparát.

Prémiová verze Moto G4 nabídne snímač otistku prstů na domácím tlačítku a 16 MPx fotoaparát. Obě varianty telefónů budou mít možnost QuickCharge.