Motorola Moto M oficiálně, 5,5 palcový displej

Dočkali jsme se oficiálního oznámení Motorola Moto M telefonu. Na světě jsou tak oficiální fotografie i specifikace. Nový telefon od Motoroly (Lenovo) bude mít 5,5 palcový displej s 1080p rozlišením. Telefon bude mít k dispozici velký displej a 2.5D displej. Mobilní telefon bude poháněn MediaTek Helio P15 chipsetem a osmijádrovým procesorem s 2.2GHz a Mali-T860MP2 […]

Mobilní telefon Motorola Moto M

Dočkali jsme se oficiálního oznámení Motorola Moto M telefonu. Na světě jsou tak oficiální fotografie i specifikace. Nový telefon od Motoroly (Lenovo) bude mít 5,5 palcový displej s 1080p rozlišením.

Telefon bude mít k dispozici velký displej a 2.5D displej. Mobilní telefon bude poháněn MediaTek Helio P15 chipsetem a osmijádrovým procesorem s 2.2GHz a Mali-T860MP2 GPU, 4GB RAM s 32 GB interním úložištěm.

Do prodeje půjde 11. Listopadu a za cenu 295$ není žádná informace, že půjde telefon do prodeje v USA nebo Evropě.

Fotoaparát bude mít 16MPx a přední 8MPx. K dispozici je také snímač otisků prstů. Ten je umístěn na zadní straně telefonu pod fotoaparátem. Baterie má velikost 3050 mAh a má USB-Typ C. Telefon je pokryt nano ochranou a ta chrání Motorola Moto M před lehkým deštěm. V Moto M bude Android 6.0.1.

Motorola Moto M

Motorola Moto M