Motorola Moto X série je mrtvá ať žije Moto Z

Dnes Motorola (nebo-li Lenovo) oznámila tři nové chytré telefony. Jedná se o Moto G4, Moto G4 Plus a Moto G4 Play. Nepadlo ani jediné slovo o sérii Moto X a my víme proč. Díky známému Evan Blass (@evleaks) jsme se dozvěděli, že Moto X série je nahrazena novou Moto Z.   Goodbye, Moto X; Hello, Moto […]

Motorola Moto X Style

Dnes Motorola (nebo-li Lenovo) oznámila tři nové chytré telefony. Jedná se o Moto G4, Moto G4 Plus a Moto G4 Play. Nepadlo ani jediné slovo o sérii Moto X a my víme proč.

Díky známému Evan Blass (@evleaks) jsme se dozvěděli, že Moto X série je nahrazena novou Moto Z.

 

První dva mobilní telefony série Moto Z budou mít 5.5 palcový displej. Jmenovat se budou Moto Z Style a Moto Z Play. Jedná se tedy o něco, jak byl minulý rok Moto X Style a Moto X Play. Je očividné, že tyto dva nové telefony Z řady byly v minulosti prezentovány jako Moto X4 varianty.

Toto může být Moto Z Play a Moto Z Style

Toto může být Moto Z Play a Moto Z Style

Telefony mají skener otisků prstů, optický zoom, stereo repráky. Když to tak vezmeme, tak nový telefon nám připadá takový LG G5.

Krom toho se telefony nebudou nazývat Droid Turbo nebo Droid Maxx, ale Moto Z Play Droid Edition a Moto Z Style Droid Edition. Nicméně v této chvíli není nic oficiálni.

Podle všeho Motorola oznámí nový Moto Z Style a Moto Z Play v první polovině června v San Fransicru v průběhu Lenovo Tech World 2016.