Vypnout reklamy

Motorola One viděna v testu na GeekBench

Tento týden Motorola představila Moto P30, jenže pravděpodobně pouze exkluzivně pro Čínu. Avšak má být globální verze a to pod označením Motorola One. Ta má dorazit s čipem Snapdragon 625. Motorola One bude disponovat také 4GB paměti RAM. Systém Android 8.1 Oreo. Dorazit by měl telefon ve dvou variantách a to ve variantě „One“ a „One Power“. Telefony by v budoucnu […]

Motorola One

Tento týden Motorola představila Moto P30, jenže pravděpodobně pouze exkluzivně pro Čínu. Avšak má být globální verze a to pod označením Motorola One. Ta má dorazit s čipem Snapdragon 625.

Motorola One bude disponovat také 4GB paměti RAM. Systém Android 8.1 Oreo. Dorazit by měl telefon ve dvou variantách a to ve variantě „One“ a „One Power“. Telefony by v budoucnu měly jít upgradovat na systém Android Pie 9.0.

V testu se odhalilo pouze rozlišení a rozlišení kamery. Podle všeho „One“ bude mít malý výřez a displej větší než 6.2 palců. Velmi brzy se však dočkáme více informací, protože Motorola P30 se má objevit tento týden na pultech v Číně a následně bude firma propagovat telefon Motorola One.

Zdroj