Motorola P30 Note – oficiální rendery, specifikace

Podle veškerých informací se bude Motorola One Power nazývat Moto P30 Note ve chvíli, kdy bude k dostání v Číně. Nicméně poslední úniky informací naznačují, že bude telefon dostupný i mimo Čínu a to v celém světě. Kde přesně, to ještě bohužel nevíme. Avšak tentokrát máme k dispozici rendery, které poukazují na hlinikový design telefonu […]

Motorola P30 oficiálně

Podle veškerých informací se bude Motorola One Power nazývat Moto P30 Note ve chvíli, kdy bude k dostání v Číně. Nicméně poslední úniky informací naznačují, že bude telefon dostupný i mimo Čínu a to v celém světě. Kde přesně, to ještě bohužel nevíme.

Avšak tentokrát máme k dispozici rendery, které poukazují na hlinikový design telefonu s duálním fotoaparátem a čtečkou otisku prstů na zadní straně.

Motorola P30 Note

Motorola P30 Note

Velikost baterie

Telefon Moto P30 Note má disponovat 6.18 palcovým displejem. Nejedná se o nic zvláštního. Je to takový klasický telefon. Hardwarová stránka telefonu míří do střední třídy, avšak baterie, to je klíč k úspěchu, protože nabízí 5000mAh baterií.

Motorola P30 Note - specifikace

Motorola P30 Note – specifikace

První zprávy říkaly pouze o 4000 mAh baterií, ale tady vidíme úplně něco jiného. Rychlé nabíjení bude probíhat skrz USB-C s výkonem 15W.

Čip a rozlišení displeje

P30 Note nabídne FHD+ rozlišení (1080 x 2246px) s poměrem 19:9 a celkově tak pokryje 81% přední části displeje.

Čip Snapdragon 636 se postará o výkon. K dispozici je 3 nebo 4GB RAM a interní úložiště se 32 nebo 64GB.

Fotoaparát

Zadní strana telefonu je vybavena 16MPx + 5MPx senzorem a přední zase 12MPx. Všechny kamery budou profitovat z umělé inteligence a přední kamera dokáže v mžiku okamžiku odemknout telefon pomoci tváře.

Zdroj