Motorola představuje Edge 40 Neo s poklesem ceny

Vydání článku: Jaké novinky nás čekají letos na Black Friday?Není podstatné, jestli slavíte Díkuvzdání nebo nikoli, Black Friday se stal událostí s globálním dosahem. Přinášíme vám předběžný pohled na to, co…

Motorola představuje Edge 40 Neo s poklesem ceny

Vydání článku: Jaké novinky nás čekají letos na Black Friday?

Není podstatné, jestli slavíte Díkuvzdání nebo nikoli, Black Friday se stal událostí s globálním dosahem. Přinášíme vám předběžný pohled na to, co nás letos čeká.

Motorola nedávno uvedla na trh model Edge 40 Neo, pár měsíců po standardním modelu Edge 40. Zvláštností je, že cena novějšího modelu rychleji klesá – a to zdaleka nebereme jako stížnost. Tento telefon, který se vejde do cenové relace do 300 eur, disponuje zakřiveným displejem o velikosti 6,55 palců s frekvencí 144 Hz a podporou 10bitové barvy (rozlišení FHD+). Je odolný vůči vodě a prachu (IP68) a je k dispozici v několika Pantone barvách. Telefon je vybaven 50MP hlavním fotoaparátem (1/1,5, OIS), 13MP ultraširokoúhlým fotoaparátem a baterií o kapacitě 5 000 mAh, kterou lze nabít pomocí nabíječky o výkonu 68W.

Světové události jako Black Friday si tedy i letos připravují několik atraktivních novinek. Motorola se svým modelem Edge 40 Neo nabízí skvělou kombinaci výkonu a designu za přijatelnou cenu. Kromě toho je tento telefon vybaven nejpokročilejšími technologiemi, jako je například vodotěsnost nebo rychlé nabíjení.

Pokud tedy hledáte nový telefon, který splňuje vysoké nároky na výkon a design a zároveň se vejde do vašeho rozpočtu, Motorola Edge 40 Neo by mohl být tou správnou volbou. Ať už slavíte Díkuvzdání nebo ne, nezapomeňte si poznamenat datum Black Friday do kalendáře a sledovat příští týden naše webové stránky pro další informace o slevách a akcích.

FAQ:

1. Kdy se koná Black Friday?

Black Friday se letos koná v pátek 26. listopadu.

2. Jaké další novinky nás letos čekají?

Kromě Motoroly Edge 40 Neo se na Black Friday můžeme těšit na řadu dalších atraktivních nabídek a slev.

3. Jaké jsou hlavní výhody Motoroly Edge 40 Neo?

Motorola Edge 40 Neo nabízí zakřivený displej s vysokou obnovovací frekvencí, kvalitní fotoaparát a odolnost vůči vodě a prachu.

4. Jaká je cena Motoroly Edge 40 Neo?

Cena Motoroly Edge 40 Neo se pohybuje do 300 eur.

5. Kde mohu sledovat další informace o akcích na Black Friday?

Naše webové stránky pravidelně aktualizujeme s novinkami o akcích a slevách na Black Friday.

Zdroj: https://www.gsmarena.com/here_are_the_best_early_black_friday_deals_for_motorola_poco_sony_and_others_in_germany-news-60619.php