Motorola představuje svou novou cenově dostupnou 5G střední třídu s elegantními tvary

Motorola se evidentně chystá odhalit nový střední třídy 5G telefon s rozumnou cenou v blízké době a dnes byl unikl všechny svými půvabem v novém souboru fotografií vysoké kvality. Novinka se…

Motorola představuje svou novou cenově dostupnou 5G střední třídu s elegantními tvary

Motorola se evidentně chystá odhalit nový střední třídy 5G telefon s rozumnou cenou v blízké době a dnes byl unikl všechny svými půvabem v novém souboru fotografií vysoké kvality. Novinka se jmenuje Moto G85 a dle uniklých snímků se můžeme těšit na povedený design a moderní technologické vybavení.

Na fotografiích je patrný **velký** displej s **vysokým rozlišením** a **moderním designem**, který se neskrývá za žádným výřezem. Na zadní straně telefonu najdeme **soupravu fotoaparátů** s několika čočkami, které slibují **kvalitní fotografie** a **videozáznamy**. Celkově působí Moto G85 jako velmi **atraktivní** a **moderní** smartphone, který by mohl oslovit široké spektrum uživatelů.

Zatím nebyly zveřejněny žádné detaily ohledně **technických specifikací** tohoto telefonu, ale s ohledem na **5G podporu** a střední cenovou relaci se dá očekávat, že se jedná o **solidní** a **dostupné** zařízení pro většinu uživatelů. Doufejme, že se dozvíme více podrobností a oficiálních informací brzy.

FAQ:

1. Jaká je přibližná cena telefonu Moto G85?
– Zatím nebyla potvrzena oficiální cena, nicméně se očekává, že se bude jednat o telefon v **střední třídě** s **rozumnou cenou**.

2. Bude telefon Moto G85 podporovat 5G sítě?
– Ano, podle úniků se zdá, že Moto G85 bude disponovat technologií **5G**, což znamená **rychlé internetové připojení**.

3. Kdy můžeme čekat oficiální oznámení od Motoroly ohledně telefonu Moto G85?
– Motorolou zatím nebylo potvrzeno datum oficiálního odhalení, ale s ohledem na úniky fotografií a informací se lze domnívat, že to může být již velmi brzy.

Zdroj: https://www.phonearena.com/news/motorola-moto-g85-5g-affordable-mid-range-phone-leaked-renders-specs-features_id158636