Motorole unikl Android „O“

Pravděpodobně nevyhrajete žádné ocenění s hádáním dalšího operačního systému, ale pravděpodobně po Android N bude následovat Android O. Stále ale není záruka, že Google bude neustále pokračovat v těchto neortodoxních označení. Toto označení začalo od Android verze 1.5 „Cupcake“ a funguje schéma, kterým vydává Google své systémy, až do dnes. Od té doby Android dostal […]

Motorola

Pravděpodobně nevyhrajete žádné ocenění s hádáním dalšího operačního systému, ale pravděpodobně po Android N bude následovat Android O. Stále ale není záruka, že Google bude neustále pokračovat v těchto neortodoxních označení.

Toto označení začalo od Android verze 1.5 „Cupcake“ a funguje schéma, kterým vydává Google své systémy, až do dnes. Od té doby Android dostal 11 po sobě jdoucích aktualizacích (včetně Android N), které měly naprosto stejná pravidla označování.

Google ještě sám neví, jak pojmenovat Android N natož Android O

Google ještě nedal ani vědět, co by mělo znamenat Android „N“ (velkým favoritem je však Nutella).

No jenže v reklamním obrázku Motorola Moto G4 Plus je zmíněn o Android Marshmallow, který bude moc být aktualizován na Android N a Android O.

No může to být ještě zajímavé. Nicméně fanoušci tak mohou hádat, co Android „O“, bude znamenat. Některé typy jsou Orangutan nebo Orange (pomeranč).

Android O

Android O