Motorsport Manager 4 – Nová éra závodních simulací

Nový díl oblíbené série závodních simulací, Motorsport Manager 4, nyní otevírá předběžnou registraci pro mobilní zařízení.

Motorsport Manager, oblíbená série závodních manažerských simulací, oznámila předběžnou registraci pro svůj nadcházející čtvrtý díl. Tato hra je určena pro mobilní zařízení a je očekávána s velkým napětím. Přestože se jedná o výklenkový žánr, je tato série považována za špičku v oblasti mobilních her.

Pro ty, kteří nejsou obeznámeni s Motorsport Managerem, to není jen hra, ale spíše simulační aplikace. Umožňuje hráčům vstoupit do světa motoristických závodů, kde mohou vytvářet týmy, ladit vozidla a usilovat o vítězství. Je to podobné hře jako Football Manager nebo Soccer Manager, ale zaměřené na motoristické závody.

Hráči tráví čas prohlížením seznamu členů týmu, v tomto případě řidičů, a rozhodují, jak nejlépe využít jejich dovednosti. Kromě toho je zde také potřeba ladit vozidla, starat se o opravy a údržbu, a rozhodovat se o účasti v různých závodech.

I když je to specifický žánr pro specifický typ hráče, Motorsport Manager si udržuje vysokou kvalitu. Pokud máte zájem, můžete se předběžně zaregistrovat pro Motorsport Manager 4 prostřednictvím odkazů uvedených níže.

The app was not found in the store. 🙁

  • Grafika
  • Hratelnost
  • Zábava
4.7

Popis

Nový díl oblíbené série závodních simulací, Motorsport Manager 4, nyní otevírá předběžnou registraci pro mobilní zařízení.