Možný Kompetitivní Režim pro Warzone Mobile: Co Víme?

Novinky o soutěžní scéně Warzone Mobile! Úniky naznačují možný kompetitivní režim v Battle Royale.

Jste fanouškem hry Call of Duty a soutěžního hraní? Máme pro vás novinky! Soutěžní scéna Warzone Mobile možná začne dříve, než jste čekali. Díky nedávnému tweetu od účtu specializujícího se na úniky informací může být kompetitivní režim pro Warzone Mobile na obzoru.

Doporučujeme sledovat oficiální stránky Call of Duty Warzone Mobile pro další informace, nebo si hru stáhnout z Google Play.

Battle Royale je momentálně považován za hlavní režim, ve kterém bude tento soutěžní režim zpočátku dostupný. Ale to nevylučuje možnost rozšíření do jiných částí hry v budoucnosti.

Pokud jste sledovali dění okolo hry Call of Duty Warzone, možná jste slyšeli o soutěži s názvem „World Series of Warzone“. Ačkoli tento tweet naznačuje, že nový režim by mohl mít podobná pravidla, může jít o zcela odlišnou soutěž.

World Series of Warzone je osobní soutěž, která se koná od roku 2021, zahrnující regionální závody a finále. Přidání oficiálního soutěžního režimu do hry by jistě přilákalo pozornost, zejména vzhledem k popularitě Ranked Play v jiných titulech Call of Duty.

Nicméně je důležité si uvědomit, že všechny tyto informace vycházejí z úniku, a proto nemůžeme být jisti jejich pravdivostí. Ale jedno je jisté, komunita je natěšená!