Vypnout reklamy

Minecraft bude multi-platformní. Jednoduše, rychle a bez problému

Vydáno dne: 14.6.2017

Oblíbená hra mezi hráči Minecraft bude multi-platformní. To znamená, že hráč, který hru hraje na PC, tak bude moci potkat hráče, který hru hraje na mobilním telefonu nebo třeba konzoli. Ovšem problém je u PlayStation. Jedná se o novou aktualizaci, která byla vývojáři Mojang oznámena na Microsoft konferenci na E3. Asi někdy v srpnu hra obdrží […]

Oblíbená hra mezi hráči Minecraft bude multi-platformní. To znamená, že hráč, který hru hraje na PC, tak bude moci potkat hráče, který hru hraje na mobilním telefonu nebo třeba konzoli. Ovšem problém je u PlayStation.

Jedná se o novou aktualizaci, která byla vývojáři Mojang oznámena na Microsoft konferenci na E3. Asi někdy v srpnu hra obdrží aktualizaci, která bude spojovat všechny hráče. Už bude jedno, jestli hru hrajete na Windows, Xbox One, Nintendo Switch nebo iOS a Android. V současné době však existují možnosti, jak se mezi jednotlivými platformami propojit, ale je to velmi komplikované a někdy to nefunguje, jak má.

Smutné však je, že hráči PlayStation se nebudou moci připojit. Je jen na firmě Sony, aby otevřela svou síť PlayStation Network a umožnila to.

Vylepšená 3D grafika

Vylepšená 3D grafika

Vylepšená 3D grafika

To ale není všechno, co aktualizace přinese. Minecraft taktéž dostane 4K HDR grafiku, která přinese vylepšené nasvětlení, stíny, vodní efekty. Jedná se však o balíček, který si hráči mohou stáhnout sami jen pokud budou chtít. Nazývá se Super Duper Graphics Pack DLC.

zdroj: minecraft.net

Buroň Tomáš
Tágy: