Vypnout reklamy

Oblíbená hra mezi hráči Minecraft bude multi-platformní. To znamená, že hráč, který hru hraje na PC, tak bude moci potkat hráče, který hru hraje na mobilním telefonu nebo třeba konzoli. Ovšem problém je u PlayStation. Jedná se o novou aktualizaci, která byla vývojáři Mojang oznámena na Microsoft konferenci na E3. Asi někdy v srpnu hra obdrží […]

14.6.2017

Minecraft bude multi-platformní. Jednoduše, rychle a bez problému

Oblíbená hra mezi hráči Minecraft bude multi-platformní. To znamená, že hráč, který hru hraje na PC, tak bude moci potkat hráče, který hru hraje na mobilním telefonu nebo třeba konzoli. Ovšem problém je u PlayStation.

Jedná se o novou aktualizaci, která byla vývojáři Mojang oznámena na Microsoft konferenci na E3. Asi někdy v srpnu hra obdrží aktualizaci, která bude spojovat všechny hráče. Už bude jedno, jestli hru hrajete na Windows, Xbox One, Nintendo Switch nebo iOS a Android. V současné době však existují možnosti, jak se mezi jednotlivými platformami propojit, ale je to velmi komplikované a někdy to nefunguje, jak má.

Smutné však je, že hráči PlayStation se nebudou moci připojit. Je jen na firmě Sony, aby otevřela svou síť PlayStation Network a umožnila to.

Vylepšená 3D grafika

Vylepšená 3D grafika

Vylepšená 3D grafika

To ale není všechno, co aktualizace přinese. Minecraft taktéž dostane 4K HDR grafiku, která přinese vylepšené nasvětlení, stíny, vodní efekty. Jedná se však o balíček, který si hráči mohou stáhnout sami jen pokud budou chtít. Nazývá se Super Duper Graphics Pack DLC.

zdroj: minecraft.net

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.