„Mutantní lamy: Chovej, evoluj, bojuj! Předregistrace otevřena“

Fansipan Limited oficiálně spustil předregistrace pro novou hru Mutant Llama, která je stejně směšná, vtipná a záhadná, jak zní. Tato neobvyklá idle hra vás úkolem postaví k odhalení **mutovaných lam**, představených…

"Mutantní lamy: Chovej, evoluj, bojuj! Předregistrace otevřena"

Fansipan Limited oficiálně spustil předregistrace pro novou hru Mutant Llama, která je stejně směšná, vtipná a záhadná, jak zní. Tato neobvyklá idle hra vás úkolem postaví k odhalení **mutovaných lam**, představených v krásném kresleném stylu. Hlavním cílem je množit a vychovávat tyto zvědavé tvory a sledovat, jak jejich schopnosti rozkvétají – následně můžete zdokonalit jejich dovednosti a poslat je do boje, protože proč ne?

V Mutant Llama nebudete mít jen na výběr z nekonečného množství lam, ale také se můžete divit jejich schopnostem v aréně a ovládat další chovatele lam, abyste se dostali na vrchol žebříčků. Nikdy by mě nenapadlo, že se stanu „ultimátním šampionem mutantních lam“, ale nyní, když mi oči byly otevřeny, si nemyslím, že bych chtěl být něčím jiným.

Pokud jste zmeškali oficiální oznámení, **přihlaste se k předregistraci** na webu Mutant Llama a užijte si toto neobvyklé dobrodružství s lamami. Na konci článku naleznete FAQ, které odpoví na nejdůležitější otázky ohledně hry:

1. **Kdy bude hra vydána?**
2. **Jaké jsou hlavní herní mechaniky?**
3. **Bude možné hrát Mutant Llama offline?**

Zdroj: https://www.pocketgamer.com/mutant-llama/pre-reg/