Nadcházející Samsung Galaxy Watch 6 s většími bateriemi než předchozí generace

Samsung Galaxy Watch 6 se má představit v srpnu 2023 zároveň se skládanými telefony. Nabídnou zájmena vyšší baterie, než původní generace.

Již brzy se můžeme těšit na představení nové generace chytrých hodinek od Samsungu, a to konkrétně Galaxy Watch 6. Očekává se, že tyto hodinky budou prezentovány společně se skládanými telefony Samsung v srpnu 2023.

Podle informací, tak Galaxy Watch 6 nabídne větší baterie než jejich předchůdce, Galaxy Watch 5.

Galaxy Watch 6 bude k dispozici ve dvou velikostech, což zákazníkům umožní vybrat si model podle svých preferencí. Tyto hodinky budou disponovat kapacitou baterie 300mAh a 425mAh, což je o něco více než u předchozí generace Watch 5, kde byly baterie 284mAh a 410mAh. Díky větším bateriím by měl být uživatelům nabídnut lepší výkon a delší dobu provozu mezi jednotlivými nabíjeními.

Kromě zvýšené kapacity baterií lze očekávat, že nové hodinky přinesou další vylepšení a nové funkce, které zákazníky zaujmou. Přestože zatím nebyly přesné specifikace těchto hodinek zveřejněny, můžeme se spolehnout na to, že Samsung připravuje řadu novinek, které budou směrodatné pro budoucnost chytrých hodinek.

Uživatelé mohou očekávat také zlepšený výkon, nové senzory a lepší integraci se skládanými telefony, které budou představeny zároveň s Galaxy Watch 6. Hodinky budou pravděpodobně kompatibilní s novými skládanými telefony, jako jsou Galaxy Z Fold a Galaxy Z Flip, což zákazníkům nabídne široké možnosti přizpůsobení a komfortní ovládání.

Ačkoliv Samsung zatím nezveřejnil oficiální datum uvedení hodinek Galaxy Watch 6, očekává se, že se tak stane v srpnu 2023, kdy budou představeny nové skládané telefony. Samsung tedy pokračuje ve svém trendu představování nových zařízení společně, což zákazníkům umožňuje snadno aktualizovat své technologické vybavení a vytvořit si harmonický ekosystém.