Vypnout reklamy
22.3.2019

Nádherné video natočené na Huawei P30 Pro

Jedná se o parádní vide, které disponuje hned několika video efekty a navíc je skvěle zpracované. Podle všeho má být toto video nahrané pravě na nový telefon Huawei P30 Pro.

Jak už z videa uvidíte, tak jsou scény bohaté na barvy s minimem šumy ve špatném světle. Další funkcí je neuvěřitelný zoom, který na žádném jiném chytrém telefonu nezískáte.

Huawei se právě soustředil na video nahrávání i focení za nízkého světla a tím chtěl odfiltrovat šum, který při takovém focení zvyká a zároveň má k dispozici inovativní zoom systém.

Huawei P30 Pro a fotoaparát

Huawei P30 Pro bude disponovat čtyřmi senzory na zadní straně, kde je 40Mpx hlavní fotoaparát s novým typem RYYB (červená-žlutá-žlutá-modrá) Bayer filtr pro lepší viditelnost za nízkého světla, druhý senzor je periskopická kamera, která zvládá ostřit na obrovskou dálku. Nechybí ani širokoúhlý senzor a čtvrtý senzor je pro snímání hloubky.

Huawei P30 Pro
Huawei P30 Pro

Přední kamera disponuje rozlišením 32Mpx.

Nový telefon se má podle všeho prodávat okolo 1000€ v Evropě.

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.