Vypnout reklamy

Nakupování během karantény

Vydáno dne: 3.5.2020

Nakupování během karantény se značně změnilo. Jde zájmena o přesun zákazníku do online prostředí. Jak získat nějakou to slevu? Například slevovými kupóny.

V době karantény je nakupování odlišné. Důvodem jsou zavřené obchody a tím i vyšší nákupy online. Spousta lidí tedy začalo objednávat věci z internetových obchodů, ale víte také o tom, že se na tom dá ještě více ušetřit a to v případě, že máte www.kuponovnik.cz.

V online obchodech jsou klasické slevy, ale i slevy, které získáte například kupónem. Je jich opravdu spousta a proto je skvělé, že existuje webový portál, kde jsou kupóny na jednom místě.

Nakupování ve výprodejích je ve světě oblíbené a třeba pamatujete na takový Black Friday od Alza.cz. Většinou se tak stane, že jejich server spadne kvůli velkému náporu zákazníků.

Alza.cz – výprodeje a slevové kupóny

Asi vás budou zajímat slevové kupóny zájmena pro telefony. Například v Alza..cz je nyní 8% sleva na telefony Samsung, Apple a další. Jedná se o výprodej, ale nechybí ani klasické slevové kupóny na brašny, batohy a pouzdra a to se slevou 15%.

Sportujme s Insportline

Ale nemusí se jednat jen o elektroniku. Naleznete tady třeba i sportovní kupóny v insportline nebo boty footshop. Pokud tedy plánujete v budoucnu v této době nakoupit online, tak tyto kupóny se vám budou zaručeně hodit.

Jak kupóny uplatnit?

Tyto kupóny následně uplatníte v konečné fázi objednávkového procesu nebo v nákupním košíku. Byla by hloupost takové možnosti nevyužít, pokud se slevový kód vztahuje zrovna na vaší objednávku.

Doporučujeme se tedy před koupi daného produktu podívat, jestli například jestli se zrovna na vaše zboží nevztahuje nový slevový kupón.

Buroň Tomáš