Nástupce LG V10 telefonu přijde v tomto kvartálu

LG potvrdilo informace ohledně přicházejícího nástupce V10 mobilního telefonu, který má přijít na trh již tento kvartál. Mezitím, co Jihokorejská společnost neoznámila jméno mobilního telfonu, tak je docela hodně pravděpodobné, že se jedná o nástupce V10. Ve zprávě se mezi řádky dalo dočíst, že nástupce bude mít název V20, ikdyž oficiálně zmíněn tento název nebyl. […]

Nástupce telefonu LG V10

LG potvrdilo informace ohledně přicházejícího nástupce V10 mobilního telefonu, který má přijít na trh již tento kvartál. Mezitím, co Jihokorejská společnost neoznámila jméno mobilního telfonu, tak je docela hodně pravděpodobné, že se jedná o nástupce V10.

Ve zprávě se mezi řádky dalo dočíst, že nástupce bude mít název V20, ikdyž oficiálně zmíněn tento název nebyl. Vše by se tak mělo stát v záři, kdy bude nový telefon představen. Tedy ani ne 1 rok po nástupu V10.

Nástupce telefonu LG  V10

Nástupce telefonu LG V10

LG V10 sklízí jenom kladné recenze

LG V10 mobilní telefon sklízí kladné recenze. Je výkonný a oproti konkurenci levný. Jen se u nás tak moc nepropagoval, jak tomu bylo u Samsung Galaxy S7, takže málo lidí o něm vědělo.

Věříme, že LG vyrobí opět telefon, který budou mít lidi rádi.