„Návod na kódy Dragon Ball Rage a jejich využití ve hře“

Chcete nějaké věci zdarma? Kdo ne? Ve světě Dragon Ball Rage je moc všechno a trénování vyžaduje čas. Je skvělé najít způsob, jak se posunout dál bez velkého úsilí. A to…

"Návod na kódy Dragon Ball Rage a jejich využití ve hře"

Chcete nějaké věci zdarma? Kdo ne? Ve světě Dragon Ball Rage je moc všechno a trénování vyžaduje čas. Je skvělé najít způsob, jak se posunout dál bez velkého úsilí. A to je místo, kde přichází náš průvodce kódy Dragon Ball Rage. Snažili jsme se zdokumentovat jakékoliv kódy, které najdeme, a také instrukce, jak je v herním prostředí uplatnit.

Dragon Ball Rage je hra na platformě Roblox, která vám umožní vydat se na vlastní Saiyanskou cestu. Tlouct, létat a zdokonalovat své dovednosti ve světě plném ostrovů k objevování. Čím více používáte své dovednosti, tím více roste vaše moc a můžete se naučit nové dovednosti. Naštěstí tu jsou spousta zlých chlapíků, na kterých můžete vyzkoušet své schopnosti.

Můžete si vyzkoušet Dragon Ball Rage na Robloxu, který můžete stáhnout přes Google Play. Hledáte další věci zdarma? Nemůžeme vám to upřít. Naštěstí máme spoustu dalších průvodců s kódy. Podívejte se na náš průvodce kódy Sky Fortress: Odyssey.

Dragon Ball Rage kódy

Zde vám přehledně zobrazíme všechny kódy, které najdeme.

– **800MIL??** (Nový!)
– **Sub2Acausal** (Nový!)

Upotřebení Dragon Ball Rage kódů

Zde jsou kroky, které musíte udělat, abyste kódy proměnili na odměny:

1. Přihlaste se do Dragon Ball Rage.
2. Otevřete **Menu** stisknutím tlačítka „Otevřít menu“ nad vašimi ukazateli životů a energie.
3. Vyberte záložku **Nastavení**.
4. Jakmile jste v Nastavení, přejděte na sekci **Kódy**.
5. Zadejte kódy do textového pole.
6. Klikněte na zelené tlačítko **Použít**.

Kde získat více kódů

Nejjednodušší způsob, jak získat nové kódy je… podívat se na tento průvodce! Budeme se snažit ušetřit vám práci. Průvodce pravidelně aktualizujeme, takže se určitě podívejte znovu a uvidíte, co jsme našli.

Můžete také zkusit zkontrolovat sociální média hry, protože tam se kódy někdy objevují.

Tento článek vám přinesl Droid Gamers.

Zdroj: https://www.droidgamers.com/guides/dragon-ball-rage-codes/