Vypnout reklamy

Návrat do pravěku s LEGO Jurassic World

Máte rádi dinosaury a filmy Jurský park a Jurský svět? Se stavebnicí LEGO Jurassic world se dostanete na ostrov plný dinosaurů a dalších

Máte rádi dinosaury a filmy Jurský park a Jurský svět? Se stavebnicí LEGO Jurassic world se dostanete na ostrov plný dinosaurů a dalších prehistorických potvůrek. Velké množství sad s různými dinosaury vás postupně seznámí s nejnapínavějšími scénami všech filmů této kultovní série. Postavte si autentické prostředí z kostek LEGO a zažijte dobrodružství při útěku obávaného T-Rexe či pekelně rychlých velociraptorů Blue a Bety.

Stavebnice LEGO Jurassic World rozvíjí také dětskou představivost. V každém balení najdete podrobný návod, ale jednotlivé sety jdou samozřejmě také navzájem kombinovat, takže si děti mohou vytvářet úplně nové mini příběhy za použití několika setů současně.

Chyťte T-Rexe!

Stavebnice LEGO Útěk T-Rexe 76944 je ideálním vstupem do světa LEGO Jurassic World. Set kromě strašlivého Tyrannosaura rexe obsahuje prostředí letiště s přistávací dráhou pro helikoptéru, garáž, buginu a plot. Rexe se s pomocí uspávací pušky pokusí chytit 3 známé postavy Owen Grady, Zia Rodriguezová a strážce parku. Je jen na vás, zda budou úspěšní, nebo si je T-Rex dá ke svačině. Stavebnice je vhodná pro děti od 4 let, takže potěší i ty nejmenší příznivce Jurského světa.

Dinosaurus přes palubu!

Se stavebnicí Útěk Baryonyxe z lodě 76942 si užijete dobrodružství přímo na vodní hladině! Udrží čtveřice hrdinů Darius, Yaz, Owen Grady a hlídač obávaného Baryonyxe na palubě pod zámkem, nebo jim unikne a způsobí katastrofu v ekosystému? Loď pro přepravu dinosaura obsahuje kontrolní místnost, kterou lze odejmout pro snadný přístup k nákladnímu prostoru, klec na dinosaury a otočný světlomet. Součástí sady i malý motorový člun, který opravdu pluje na vodě. Teď už nebude problém dostat děti do vany, ale dostat je potom ven. Set je vhodný pro starší děti od 8 let.

Probuďte mladého paleontologa!

Stavebnice Výstava fosílií T-rexe 76940 pomůže dětem zjistit spoustu zajímavostí o dinosaurech. Dominantou tohoto setu je pohyblivá kostra Tyrranosaura rexe na podstavci, kterého doplňují postavičky Owena Gradyho z filmu Jurský svět a malého vědce Dariuse se svou dinosauří kamarádkou Bumpy, které vaše děti jistě znají ze seriálu Jurský Svět: Křídlový kemp.

Kdo vyhraje souboj titánů?

Velká sada Útok giganotosaura a therizinosaura 76949 odkazuje na epickou scénu z filmu Jurský svět Nadvláda, ve které se střetli 2 krvelační dinosauři giganotosaurustherizinosaurus.

Stavebnice kromě těchto 2 potvor obsahuje také budovu výzkumného střediska, vrtulník a buginu. Nejhoršímu se pokusí zabránit Owen Grady, Claire Dearingová, doktor Alan Grant, doktorka Ellie Sattlerová, Kayla Wattsová a doktor Henry Wu.

Tato prémiová stavebnice obsahuje celkem 658 dílků, je tak vhodná spíše pro starší děti od 9 let. Vyhrají si s ní však i rodiče, pro které je svět dinosaurů opravdovou srdcovkou.

Se stavebnicemi LEGO Jurassic World rozhodně nehrozí nuda ani při dlouhých podzimních večerech. Dopřejte svým dětem zábavu, při které si navíc procvičí i mozkové závity a rozvinou kreativitu.