Vypnout reklamy

Necrosmith – Vytvářejte svou armádu nemrtvých v novém hitu od STAR Game STUDIO!“

Nová hra Necrosmith od STAR Game STUDIO kombinuje nekromantickou hratelnost s taktikou a automatickým bojem pro iOS a Android.


Pokud vám to uniklo, společnost STAR Game STUDIO spustila novou hru s názvem Necrosmith dostupnou pro iOS a Android. Ve svém srdci je tato hra svérázným simulátorem nekromanta, kde mohou hráči oživovat mrtvé sestavováním různých částí těla. Tato hra vám nabízí možnost kombinovat různé schopnosti, bojovat s nepřáteli a zároveň vylepšovat svou věž na vaší cestě.

V Necrosmith se setkáte s jedinečnou kombinací taktické hratelnosti a mechanikou automatického boje. Vaše vlastní armáda nemrtvých prozkoumává mapu, sbírá zdroje a části těl. S těmito zdroji můžete dále vylepšovat svou věž. A to není vše – můžete se rozhodnout, zda chcete ovládat svou jednotku ručně, nebo spolehnout na herní umělou inteligenci.

Hra se také může pochlubit množstvím plánů na vylepšení hradu a hybridními díly. Kombinací těchto dílů můžete vytvořit své vlastní mistrovské dílo. Kdo ví, možná právě objevíte tajný recept, který vám přinese nový výtvor s speciálními bonusy a atributy.

Aplikaci stáhnete níže

Necrosmith

  • Grafika
  • Hratelnost
  • Zábava
4.3

Popis

Nová hra Necrosmith od STAR Game STUDIO kombinuje nekromantickou hratelnost s taktikou a automatickým bojem pro iOS a Android.