Vypnout reklamy

Hra na mobil Need for Speed: Most Wanted ke stažení na mobil

Vydáno dne: 22.11.2017

Zahrajte si peckovní závodní hru přímo ve vašem mobilním telefónu. Vyhrávejte závody a získávejte peníze na to, abyste si mohli odemknout nové automobily. Kvalitní hra ve které budete soupeřit s mnohá závodníky. Ovládání je opravdu jednoduché a oblíbí si ho každý. Honičky s policisty, bláznivé a silné automobily? To vše v nové hře na mobilní […]

Zahrajte si peckovní závodní hru přímo ve vašem mobilním telefónu. Vyhrávejte závody a získávejte peníze na to, abyste si mohli odemknout nové automobily. Kvalitní hra ve které budete soupeřit s mnohá závodníky. Ovládání je opravdu jednoduché a oblíbí si ho každý.

Honičky s policisty, bláznivé a silné automobily? To vše v nové hře na mobilní telefony Need For Speed Most Wanted. Jedná se o novou hru z řady Need For Speed. Vylepšená verze do moderního vzhledu. Asi v roce 2008 vyšel první díl Need For Speed Most Wanted, kde jste museli odstranit z herní trasy několik protivníků.

Příběh prvního dílu NFS: Most Wanted

Stalo se to, že jste vlastnili silné BMW, které se během závodu porouchalo, a jelikož závod probíhal o vozidlo, tak jste o něho přišli. Postupem času jste se museli snažit dostat zpátky na nejvyšší příčky v žebříčku.

https://www.youtube.com/watch?v=bhKyCIQfx60&ab_channel=videomoborg

V této hře budete opět závodit v ulicích a k dispozici budou vozidla jako je SRT Viper GTS, Porsche 911 Carrera S, Hummer H1 Alpha a další. Jedná se o realistický systém, kde můžete automobil naprosto zničit.

Instalace hry

Need for Speed™ Most Wanted
Price: CZK 129.00+

[wp-review]

 

Můžeš to zkusit vyhledat

Buroň Tomáš