Nejlepší Android akční hry, které tě rozhodně neuspí

Nejdřívější vydání Android akčních her přináší něco pro každého. Pokud hledáte hru, která vás udrží vzhůru a bude vás bavit, jste na správném místě. Na Google Play jsme pro vás připravili...
Nejlepší Android akční hry, které tě rozhodně neuspí

Nejdřívější vydání Android akčních her přináší něco pro každého. Pokud hledáte hru, která vás udrží vzhůru a bude vás bavit, jste na správném místě. Na Google Play jsme pro vás připravili seznam nejlepších her, které rozhodně rozproudí vaše srdce v roce 2023.

Akční žánr je relativně široký a proto jsme zahrnuli hry z různých žánrů. Určitě tedy najdete něco, co se vám zalíbí. Od stříleček přes závodní hry až po hack-and-slash akce, tady je seznam her, které vás budou bavit.

Pokud se poohlížíte i po dalších typech her, doporučujeme se podívat na naše články s nejlepšími nadcházejícími hrami, slevami na hry nebo nejlepšími party hrami pro Android.

Nadpisy

1. Genshin Impact

Genshin Impact se pyšní obrovským otevřeným světem, ohromnou sbírkou postav a pravidelným přidáváním nového obsahu. Navíc nabízí akční bojový systém, který připomíná série Tales of JRPG. Budete se prát s nepřáteli, využívat dovednosti a přepínat mezi postavami. Pokud máte rádi souboje na blízko nebo přesné zásahy z luku, tato hra je pro vás.

2. Pascal’s Wager

Pascal’s Wager je akční dobrodružství pro fanoušky Soulsborne her. Toto akční dobrodružství kombinuje bojový systém Souls s temným fantasy prostředím. Má také přímočarý příběh a herní postavy s různými herními styly.

3. Call of Duty Mobile

Call of Duty Mobile je přenosná verze slavné herní série určená pro dotykové obrazovky. Hra spojuje postavy, mapy a zbraně z celé série a nabízí tak skvělý zážitek pro fanoušky Call of Duty.

4. Dead Cells

Pro fanoušky roguelike her je tady Dead Cells. Tato 2D hra nabízí povedený bojový systém a dotykové ovládání. Obsahuje veškerý obsah z konzolových a PC verzí, včetně DLC.

5. Mario Kart Tour

Milovníci závodních her by si neměli nechat ujít Mario Kart Tour. Tato mobilní verze slavné závodní série nabízí obrovské množství postav, tratí z předchozích dílů série a jednoduché ovládání jednou rukou.

Tento seznam nejlepších Android akčních her přináší něco pro každého. Ať už máte rádi střílečky, závodní hry nebo hack-and-slash akce, je tu něco pro vás.

FAQ:

Kde najdu seznam nejlepších nadcházejících Android her?

Náš web Droid Gamers připravil seznam nejlepších nadcházejících Android her. Můžete se na něj podívat zde: [odkaz].

Mají tyto hry slevy nebo nabídky?

Ano, na našem webu najdete také seznam her, které jsou aktuálně ve slevě nebo nabízejí různé akční nabídky. Můžete se pod

Zdroj: https://www.droidgamers.com/features/best-android-action-games/