Nejlepší Black Friday nabídky tabletů a chytrých hodinek z amerického trhu

Black Friday – nejlepší nabídky tabletů a chytrých hodinek

Pokud jste fanoušky technologií a rádi byste si pořídili nový tablet nebo chytré hodinky, tak máme pro vás dobrou zprávu. Americký trh nabízí…

Nejlepší Black Friday nabídky tabletů a chytrých hodinek z amerického trhu

Black Friday – nejlepší nabídky tabletů a chytrých hodinek

Pokud jste fanoušky technologií a rádi byste si pořídili nový tablet nebo chytré hodinky, tak máme pro vás dobrou zprávu. Americký trh nabízí v rámci Black Friday mnoho skvělých nabídek, které vám umožní pořídit si své oblíbené zařízení za výhodnou cenu.

Začněme s Apple. Na rozdíl od nabídek na iPhone, Apple je vstřícnější při slevách na tablety. Můžete si pořídit současný model iPad a také loňský model v různých barevných provedeních se slevou. Devátá generace, která je aktuální, má větší displej s tenčími rámečky a výkonný čip A14 Bionic s 5nm technologií.

Slevovou nabídku má také iPad Air 5. generace s čipem M1, který je k dispozici za pouhých 500 dolarů.

Dalším zajímavým tabletem je Samsung Galaxy Tab S7. Tento tablet nabízí 11palcový displej a výkonný procesor Snapdragon 865 Plus. Sleva na tento tablet dosahuje až 150 dolarů.

Pokud preferujete platformu Android, pak se určitě podívejte na nabídku tabletů od značky Samsung. Na Black Friday je možné sehnat například tablet Samsung Galaxy Tab S7 se slevou až 150 dolarů. Tento tablet disponuje 11palcovým displejem a výkonným procesorem Snapdragon 865 Plus.

Nezůstávají však pouze tablety. Na Black Friday je možné sehnat také skvělé slevy na chytré hodinky. Apple Watch Series 7 je jednou z nejžádanějších a má také zajímavou slevu. Tento model je vybaven větším displejem, lepším výkonem a mnoha užitečnými funkcemi.

Pokud hledáte chytré hodinky, nezapomeňte se podívat na nabídku od Apple. Na Black Friday je možné pořídit si například Apple Watch Series 7 za výhodnou cenu. Tento model nabízí větší displej, lepší výkon a mnoho užitečných funkcí.

Zároveň bychom vám doporučili prozkoumat i nabídky ostatních značek, jako je například Samsung Galaxy Watch nebo Huawei Watch GT. Tyto chytré hodinky nabízejí různé funkce a stylový design.

Všechny nabídky tabletů a chytrých hodinek naleznete na internetových stránkách prodejců a na jejich sociálních sítích. Pamatujte si ovšem, že Black Friday nabídky jsou často časově omezené a je dobré být rychlý při nákupu.

Doufáme, že jsme vám přinesli užitečné informace o nejlepších nabídkách tabletů a chytrých hodinek na Black Friday. Pokud máte další otázky, podívejte se na náš FAQ níže.

FAQ:

1. Které značky nabízejí nejvýhodnější nabídky na tablety?
– Apple a Samsung jsou nejvýznamnější značky s atraktivními slevami na tablety.

2. Jaké jsou nejnovější modely tabletů od Applu?
– Aktuálním modelem je iPad 9. generace s v

Zdroj: https://www.gsmarena.com/black_friday_in_the_us_ipad_109_apple_watch_galaxy_watch6_and_more_deals-news-60683.php