Nejlepší Bluetooth reproduktory do 100 dolarů v roce 2024

### Nejlepší Bluetooth reproduktory do 1000 Kč: Skvělý zvuk za málo peněz

Bluetooth reproduktory se staly nezbytným doplňkem pro milovníky hudby, kteří chtějí mít své oblíbené skladby vždy po ruce a bez…

Nejlepší Bluetooth reproduktory do 100 dolarů v roce 2024

### Nejlepší Bluetooth reproduktory do 1000 Kč: Skvělý zvuk za málo peněz

Bluetooth reproduktory se staly nezbytným doplňkem pro milovníky hudby, kteří chtějí mít své oblíbené skladby vždy po ruce a bez zbytečných kabelů. V dnešní době však není nutné utrácet velké sumy peněz, aby člověk získal kvalitní zvuk. V tomto článku vám představíme nejlepší Bluetooth reproduktory, které lze aktuálně pořídit za méně než 1000 Kč.

#### 1. JBL GO 2

JBL GO 2 je kompaktní a voděodolný reproduktor, který nabízí překvapivě silný zvuk vzhledem ke své velikosti. Díky integrované baterii vydrží hrát až 5 hodin na jedno nabití, což je ideální pro krátké výlety nebo odpolední poslech na zahradě. Navíc disponuje mikrofonem pro handsfree hovory.

#### 2. Anker Soundcore Mini

Anker Soundcore Mini je skvělou volbou pro ty, kteří hledají malý a přenosný reproduktor s čistým zvukem. Je vybaven technologií Bluetooth 4.0, což zajišťuje stabilní připojení a nízkou spotřebu energie. Baterie vydrží až 15 hodin přehrávání, což je u takto malého zařízení vynikající výkon.

#### 3. Sony SRS-XB12

Sony SRS-XB12 je dalším výborným kandidátem v této cenové kategorii. Tento reproduktor je odolný vůči vodě a prachu, což ho činí ideálním pro venkovní použití. Nabízí výkonný zvuk s výraznými basy a baterie vydrží až 16 hodin nepřetržitého přehrávání.

#### 4. Ultimate Ears WONDERBOOM

Ultimate Ears WONDERBOOM překvapí svou hlasitostí a kvalitou zvuku, která je u malých reproduktorů často nedosažitelná. Je odolný vůči vodě a nárazům, takže se nemusíte bát, že by ho nějaký pád poškodil. Baterie poskytuje až 10 hodin hudby na jedno nabití.

#### 5. Xiaomi Mi Portable Bluetooth Speaker

Xiaomi Mi Portable Bluetooth Speaker je elegantní a cenově dostupný reproduktor s ohromujícím zvukem. Má dvojitý měnič, který zajišťuje bohaté basy a čisté výšky. Baterie vydrží až 10 hodin přehrávání a díky kompaktním rozměrům se snadno vejde do batohu nebo kabelky.

### Závěr

Na trhu je mnoho Bluetooth reproduktorů, které nabízejí skvělý zvuk za velmi rozumnou cenu. Ať už hledáte něco malého a přenosného, nebo robustnější zařízení pro venkovní použití, určitě najdete to pravé mezi výše uvedenými modely. Bez ohledu na to, který si vyberete, můžete si být jisti, že získáte kvalitní produkt, aniž byste museli sáhnout hluboko do kapsy.

Zdroj: https://www.androidcentral.com/best-bluetooth-speakers-under-100