Vypnout reklamy

Nejlepší CRM aplikace pro Android? Jednoznačně eWay-CRM

eWay-CRM

Jste neustále jednou nohou v terénu a neobejdete se bez pomocníka, který vám umožní efektivně komunikovat s klienty a řídit firemní agendu? Pokud razíte proklientský přístup a rozhodli jste se vydat cestou řízení vztahů se zákazníky neboli CRM (zkratka pro Customer Relationship Management), měli byste se poohlédnout po vhodné mobilní aplikaci. Usnadníme vám to – podívali jsme se na zoubek opěvované appce eWay-CRM, za níž stojí česká vývojářská společnost eWay System. V čem exceluje?

Nejlepší CRM v Outlooku

Vývojáři eWay-CRM věří v jednoduchost, a proto postavili CRM řešení na prostředí systému Outlook. Uživatelé nemusí přepínat z jednoho prostředí do jiného a šetří čas. Software je přehledný, nabízí široké možnosti přizpůsobení a díky integraci s účetními a dalšími systémy umožňuje např. automatickou fakturaci a další užitečné funkce.

eWay-CRM

Vzájemně propojené moduly byly koncipovány s ohledem na intuitivní správu agendy řízení vztahů se zákazníky a dočkaly se velmi dobrého hodnocení nezávislou porotou serveru Capterra. Dokonce se dostal na seznam 20 nejlepších CRM z celkového počtu 550 hodnocených softwarů.

Zaostřeno na mobilní verzi

Mobilní CRM je k dispozici pro Android i iOS. Obě varianty jsou identické a obsahují tyto funkce:

  • přístup k datům (kontakty, společnosti, projekty a příležitosti) i v offline režimu,
  • rychlé vyhledávání položek na základě různých kritérií (jméno/příjmení, společnost, město, ID…),
  • tvorba deníků a notifikací včetně příloh (obrázky, dokumenty…),
  • možnost stahování a sdílení dokumentů,
  • customizace povinných a nepovinných polí,
  • a mnoho dalších praktických funkcí.
eWay-CRM
eWay-CRM

Za zmínku stojí také telefonování a posílání SMS zpráv přímo přes aplikaci a velmi praktické předdefinované filtry, které výrazně usnadňují orientaci. A příjemné automatické upozornění po ukončení hovoru s klientem – CRM se vždy uživatele zeptá, jestli si nechce uložit nějaké poznámky.

V budoucnu v eWay-CRM přibydou další skvělé funkce. Vývojáři si dali za cíl zjednodušit plánování schůzek a téměř jistě se brzy aplikací objeví funkce „nearby“ – když uživateli zákazník odřekne schůzku, systém mu doporučí klienty v blízkém okolí. Na pořadu dne je také vyhledávání bez diakritiky, po kterém touží především čeští zákazníci. Aktuální informace nejen o mobilní verzi pravidelně přináší CRM blog.

Mobilní verze je ke stažení zdarma

CRM systém eWay-CRM můžete mít na svém Androidu zdarma – stačí si ho stáhnout na Google Play. Podmínkou je Premium účet k desktopové verzi eWay-CRM. Systém je zcela zdarma pouze ve verzi Free, a to bez mobilní verze.

eWay-CRM
eWay-CRM

Pokud máte strach, že za své peníze nedostanete vše, co od CRM čekáte (což je v případě eWay-CRM velmi nepravděpodobné), stáhněte si 30 denní trial verzi. Je zdarma a umožní vám si vyzkoušet desktopovou i mobilní verzi bez omezení.

eWay-CRM
Price: Free

Zdroj: Sponzorovaný článek