Vypnout reklamy

Nejlepší deskové hry pro Android v roce 2024

Rozhodli jsme se podívat na nejlepší deskové hry pro Android, které nabízí obchod Google Play.

Deskové hry jsou skvělou zábavou. Poskytují zážitek, který může trvat hodiny a vedou k hořkým rivalitám, které…

Nejlepší deskové hry pro Android v roce 2024

Rozhodli jsme se podívat na nejlepší deskové hry pro Android, které nabízí obchod Google Play.

Deskové hry jsou skvělou zábavou. Poskytují zážitek, který může trvat hodiny a vedou k hořkým rivalitám, které končí tím, že nenávidíte své přátele. Nejsou však zrovna nejlevnějším koníčkem a sbírání hodnotné kolekce her vás může finančně oslabit, zejména pokud se důležitý kousek ztratí někde v gauči a vy ho pak musíte zoufale hledat.

Naštěstí pro vás některé z nejlepších her jsou k dispozici i ve digitálním formátu, takže se můžete hrát podle libosti, aniž byste se museli obávat ztráty všeho potřebného.

Let’s go, poďme na to!

### [Ticket to Ride](https://play.google.com/store/apps/details?id=com.daysofwonder.tt.android&hl=en_GB)

Ticket to Ride je jednou z nejpopulárnějších a ceněných deskových her 21. století, která získala například ocenění Spiel des Jahres v roce 2004. Hratelnost je zdánlivě jednoduchá – jen pokládejte vlaky na herní plán a vytvářejte trasy mezi americkými městy – ale jak se plán plní, roste složitost.

### [Scythe: Digital Edition](https://play.google.com/store/apps/details?id=com.asmodeedigital.scythe)

Tato hra se odehrává v alternativní historii první světové války a obsahuje obrovské parní roboty. Není to však jen o ničení věcí – jedná se o hlubokou strategickou hru 4X, ve které musíte ovládat každý aspekt vaší říše.

### [Galaxy Trucker](https://play.google.com/store/apps/details?id=com.czechgames.galaxytrucker&hl=en_GB)

Oceněný přenos oceněné deskové hry, Galaxy Trucker, je hrdým držitelem několika perfektních ohodnocení, řady ocenění a dostatečné chvály. Velmi přístupná hra ve dvou fázích, ve které stavíte vesmírný koráb a poté ho posíláte na cestu vesmírem. Galaxy Trucker se pyšní simultánním lokálním a online multiplayerem.

To jsou pouze některé z mnoha skvělých deskových her dostupných pro platformu Android. Pokud máte rádi deskové hry, určitě se podívejte na tyto tituly a začněte hrát ještě dnes!

### FAQ:

1. Jaké jsou nejpopulárnější Android deskové hry?
2. Jsou tyto hry dostupné i pro iOS?
3. Existují nějaké bezplatné možnosti nebo jsou všechny tyto hry placené?

Tak a máme hotovo! Podívejte se na tyto skvělé Android deskovky, objevte nové oblíbené hry a užijte si hodiny zábavy s přáteli nebo rodinou!

Zdroj: https://www.droidgamers.com/features/the-best-android-board-games/