Nejlepší herní aktualizace – Arknights, Stardew Valley a další

Zcela nová aktualizace her, které přidávají nové zbraně, nový obsah a plno zábavy. Nechybí i noví hrdinové.

I některé android hry procházejí neustálou proměnou. Tedy podobně jako PC a konzolové hry, tak i mobilní hry dostávají nová DLC nebo aktualizace, které opravují chyby.

Hry na mobil tedy už nejsou takové jednoduché, jak tomu bývalo v minulosti a hry na mobilních telefonech se začínají brát seriózně.

Stardew Valley

Aktualizace hry na verzi 1.5 je k dispozici a přinesla zcela nový obsah. Byly přidané sopečné katakomby a podobně jako ostrov farmy Ginger. To není však všechno, ale celkově aktualizace opravuje spoustu věcí přímo ve hře.

Hra je ke stažení zde

Arknights

Jde o třetí aktualizaci, která oslavuje třetí výročí od doby, kdy hra vyšla. Aktualizace je pro hráče zdarma a k dispozici jsou nově ocenění včetně speciálního dárku. Nechybí charakter Savage, kterého můžete získat zcela zdarma.

Hra je ke stažení zde

Torchlight Infinite

Jde o druhou sezónu jmenující se Blacksail. Sezóna 2 se soustředí na boje proti králi moří, který byl popsán jako král pirátů. Jde o ARPG novou sezónu s novým hrdinou Cateye Erika. Tato nová postava je exkluzivní pro tuto sezónu. Kromě toho je k dispozici nespočet nového obsahu.

Hra ke stažení zde