Google právě vyhlásil nejlepší aplikace a hry roku 2018

Právě dnes Google vyhlásil nejlepší aplikace a hry tohoto roku. Nicméně ikdyž není úplně konec roku, tak Google již má své výherce. V tomto roce Google rozdělil jednotlivé výhry v jednotlivých kategoriích. Nominace byly minulý měsíc a o postup se postarali zaměstnanci Google. Jedná se o všechny aplikace, které vyšly po dubnu 2017, kde bylo […]

Google I/O 2018

Právě dnes Google vyhlásil nejlepší aplikace a hry tohoto roku. Nicméně ikdyž není úplně konec roku, tak Google již má své výherce. V tomto roce Google rozdělil jednotlivé výhry v jednotlivých kategoriích.

Nominace byly minulý měsíc a o postup se postarali zaměstnanci Google. Jedná se o všechny aplikace, které vyšly po dubnu 2017, kde bylo vyhlášení výsledku nejlepších aplikací a her roku 2017.

Standout Well

Aplikace umožnující lidem žít v těch nejlepších verzích svých životů. Jedná se o parádní aplikaci, kde budete meditovat.

Aplikaci stáhnete níže

Nejlepší dostupnost

Aplikace nebo hry zapínají interakci se zařízením, aby mohly sloužit lidem s postižením nebo něčím speciálním. Zrovna tato aplikace dokáže pomoct slepým.

Aplikaci stáhnete níže

Nejlepší důraz na sociální propojení

Aplikace nebo hry dokážou vytvořit pozitivní propojení s celým světem (soustředí se na zdraví, vzdělání nebo krizová střediska, uprchlící, finanční zdraví a další věci).

Aplikaci stáhnete níže

Nejlepší hra v oblasti tvorby komunity

Hry spojují jednotlivé hráče, vyvolávají v nich sociální interakci a budují si svou komunitu. Právě jedna taková získala své ocenění.

Aplikaci stáhnete níže

Nejlepší aplikace pro AR nebo VR

Aplikace nebo hry nabízejí vysoce kvalitní zážitky z Virtuální reality. Většinou se jedná o optimalizované aplikace s využitím ARCore (AR) a Daydream UI (VR).

Aplikaci stáhnete níže

Zajímavý startup

Aplikace od nových vývojářů, kteří nabízejí unikátní zkušenosti a mezitím si vytvořili silný organický růst instalací své aplikace.

Aplikaci stáhnete níže

Něco, co prorazilo hned na trh

Nové aplikace nebo hry, které disponují úžasným vzhledem, uživatelským rozhraním a silnou základnou, kde instalace této aplikace rostla nebývalým tempem.

Aplikaci stáhnete níže