Nejlepší hry z Google Play pro rok 2022

Google Play obchod zveřejnil žebříček nejlepších her. Pojďte se podívat, jaká hra vyhrála nejlepší multiplayer nebo nejlepší hru roku jako takovou.

Google Play editoři vydali žebříček nejlepších her pro rok 2022 a jsou tam jak známé, tak i celkem neznámé hry. Nicméně hráči s tímto žebříčkem celkem nesouhlasí. Ono ani se nedivíme, prakticky tam jsou celkem zvláštní hry.

Mezi uživateli je zájmena hra Rocket League Sideswipe, kde i samotná klasika Rocket League je k dispozici na PC zcela zdarma. Jde o hru, kde s autíčky musíte dostat míč do brány. Co se týče té nejlepší hry, tak ta připadla na Apex Legends Mobile. Není to ani velké překvapení, protože jde o známou hru od EA, kterou hráči velmi znají.

Nicméně Apex na druhou stranu není tou nejlepší hrou pro více hráčů, což je zvláštní, protože právě Apex Legends je hra pro více hráčů a první příčka v tomto hodnocení spadla hře Dislyte. Jde o stylistickou RPG hru s online souboji.

V žebříčku nejlepších Indie her je pak Dicey Dungeons, což je hra od Indie vývojáře WWWV z roku 2010. Vývojář má tak dost zkušeností, jak vytvořit hratelnost zábavnou a nabídnout spoustu herních stylů.