Nejlepší MMORPG hry pro rok 2021

Pokud nemáte co hrát a přemýšlíte, co si tak zahrát, tak máme k dispozici souhrn těch nejlepších mobilních MMORPG her.

MMORPG je velmi populární žánr na mobilních telefonech. Jsou velice dobře hratelné a to kamkoliv, kde jdete. Proto se vytvořily takové věci, jako je autoplay, offline mód a platba za výhru.

Old School RuneScape

Jedná se o klasickou RuneScape hru, která má také mechaniky, jako je autoplay, offline hraní nebo platba za výhru. Nicméně je opravdu velmi obsáhla. Hra nabízí opravdu skvělou zábavu.

Může ničit příšery, brousit si zbraně, vařit, rybařit a mnohem více věcí se v této hře dá dělat. Hra má vlastní komunitu hráčů, kde si můžete zaplatit členství. Následně tak dostanete ještě více obsahu.

Hru stáhnete zde

Evo Echoes

Jedná se o vynikající MMO hru, která je zasazena do fantasy světa. Odehrává se ve vesmíru. Od základu byla navržena pro mobilní zařízení a v mobilním telefonu funguje opravdu skvěle. Hra nabízí hodiny obsahu.

Hru si stáhnete zde

Villagers & Heroes

Jedná se o solidní alternativu ke hře RuneScape. Hodně připomíná hru Fable a World of Warcraft. Svět je podobný hře Divinity: Original Sin. Boje jsou zábavné a k dispozici je spousta hrdinů, které můžete upravovat. Vybírat můžete i ze schopností, které nepatří mezi bojové, stejně jako RuneScape, takže lze tvořit i věci. Komunita hráčů však není úplně největší.

Hru si stáhnete zde

Adventure Quest 3D

Jedná se o hru, která pomalu roste a až to vypadá, že je v beta verzi věčnost. Není to tím, že vývojáři této hře nevěnují pozornost, ale tím, že do hry stále přibývá nový obsah.

Je tady k dispozici několik stovek úkolů, které je potřeba dokončit a zároveň míst, které musíte prozkoumat. Je zde volitelné předplatné a možnost si zakoupit kosmetické úpravy. Pokud však nechcete nic utrácet, tak nemusíte.

Hra ke stažení zde