„Nejlepší nová funkce vyhledávání Androidu se může ještě vylepšit“

Nová funkce Circle to Search od společnosti Google usnadňuje hledání obsahu na obrazovce vašeho telefonu a zahrnuje možnost vyhledávání objektů zobrazených na obrázku, kopírování textu a mnoho dalšího. Od svého uvedení…

„Nejlepší nová funkce vyhledávání Androidu se může ještě vylepšit“

Nová funkce Circle to Search od společnosti Google usnadňuje hledání obsahu na obrazovce vašeho telefonu a zahrnuje možnost vyhledávání objektů zobrazených na obrázku, kopírování textu a mnoho dalšího. Od svého uvedení na trh v začátku roku 2024 Google vylepšil tuto funkci tím, že ji přinesl na více zařízení a přidal funkci překladu. Nedávno se objevily zprávy naznačující, že gesto pro vyhledávání by mohlo získat podporu pro skenování čárových kódů. To však není vše, protože Google pracuje na několika dalších vylepšeních funkce Circle to Search, včetně možnosti ukládání částečných snímků obrazovky.

Pokud se chcete dozvědět více o funkcích Circle to Search, zde jsou odpovědi na některé časté dotazy:

1. Jak mohu aktivovat funkci Circle to Search na svém zařízení?
– Funkci Circle to Search můžete aktivovat v nastavení vašeho telefonu pod sekce pro přizpůsobení gest.

2. Jakým způsobem mohu používat funkci barcode scanning pomocí Circle to Search?
– Pro skenování čárových kódů stačí použít gesto Circle to Search k zaměření na kód a automaticky se spustí skenování.

3. Kde mohu najít uložené částečné snímky obrazovky?
– Uložené částečné snímky obrazovky pomocí Circle to Search jsou automaticky ukládány do složky s obrázky ve vašem zařízení.

Circle to Search je skvělou funkcí, která usnadňuje interakci s obsahem na vašem telefonu a poskytuje užitečné možnosti pro rychlé vyhledávání a práci s vizuálním obsahem. S neustálým vývojem a přidáváním nových funkcí se tato funkce stává stále více užitečnou pro uživatele mobilních zařízení.

Zdroj: https://www.androidpolice.com/androids-best-new-search-feature-may-get-even-better/