Nejlepší odolné pouzdra Samsung Galaxy S24 v roce 2024

Samsung nedávno odhalil svůj nejnovější smartphone Galaxy S24 na události Unpacked. Na první pohled by se mohl zdát podobný předchozímu modelu S23 Ultra, ale věřte, že není radno soudit knihu podle…

Nejlepší odolné pouzdra Samsung Galaxy S24 v roce 2024

Samsung nedávno odhalil svůj nejnovější smartphone Galaxy S24 na události Unpacked. Na první pohled by se mohl zdát podobný předchozímu modelu S23 Ultra, ale věřte, že není radno soudit knihu podle obalu. Samsung se při vývoji S24 zaměřil na vylepšení celkového uživatelského zážitku skrze integraci umělé inteligence (AI), kterou podporuje procesor Snapdragon 8 Gen 3. Kromě toho dostane fotoaparát také vylepšení pomocí nástrojů Galaxy AI, které zjednoduší úpravu snímků přímo na zařízení a využijí generativní umělou inteligenci k doplnění chybějících částí a zlepšení pozadí obrázku.

Pokud jde o klíčová slova, Samsung Galaxy S24 disponuje AI integrací, Snapdragon 8 Gen 3 procesorem a vylepšenými fotoaparáty s Galaxy AI editačními nástroji.

Nyní se podíváme na několik FAQ k novému smartphone Samsung Galaxy S24:

1. Jaké jsou hlavní výhody AI integrace ve smartphone S24?
– Díky AI integraci bude uživatelský zážitek ještě lepší. Zmíněné generativní AI dokáže automaticky vyplnit mezery v obrazech a vylepšit jejich pozadí.

2. Proč je procesor Snapdragon 8 Gen 3 důležitý?
– Snapdragon 8 Gen 3 je výkonný procesor, který zajišťuje rychlost a plynulost při používání smartphone. S24 bude díky němu efektivnější a výkonnější.

3. Jak Galaxy AI editační nástroje usnadní úpravu fotografií?
– Galaxy AI editační nástroje umožní uživatelům provádět úpravy přímo na svém zařízení. Díky umělé inteligenci budou schopni jednoduše vykonat úpravy bez nutnosti stahovat další aplikace nebo používat externí editory.

Samsung Galaxy S24 slibuje skvělý výkon a zlepšené uživatelské zážitky díky AI integraci a vylepšenému fotoaparátu. Tento smartphone přináší nové možnosti v oblasti fotografie a úprav snímků.

Zdroj: https://www.androidpolice.com/best-samsung-galaxy-s24-heavy-duty-cases/