Vypnout reklamy

Nejlepší RPG hry pro rok 2019

Star Wars android hry RPG

RPG hry jsou tak trošku zapovězené a důvodem je právě nynější hratelnost battle-royale her. Nicméně pokud vás stále baví sbírání stovek hrdinů a následné bojování, tak byste si takové hry měli zahrát.

Marvel Strike Force

Hra byla oznámena a pochází od skupiny marvel, takže další parádní Marvelovka v podání RPG stylu. Hra nabízí neuvěřitelnou grafiku se spousty superhrdinů.

Age of Magic

Tato hra se svým stylem opět přibližuje hře Marvel Strike Force. Je to bez pochyby nejlépe vypadající hra na mobilní telefon. Nicméně v této hře jsou veškeří hrdinové a příběh naprosto unikátní. K dispozici je několik prvků, které se dají uvnitř hry zakoupit.

Summoners War

Hra, která disponuje přes 1000 různých monster, které můžete získat a zároveň porazit. Jedná se sice o starší hru, ale má parádní zpracování a spoustu bezvadných prvků, které musíte vyzkoušet.

Star Wars: Galaxy of Heroes

Jedná se o kvalitní RPG hru, ve které si zahrajete na jednotlivé postavy z filmu Star Wars. Hra je zdarma a během Vánoc získala spoustu dárků. Pokud opravdu máte rádi sérií Star Wars, tak touto hrou na mobil nešlápnete vedle.

Mobius Final Fantasy

Jedná se o zajímavou RPG hru, která má svůj příběh. Byl napsán Kazushige Nojima, který napsal klasiku Final Fantasy VII a Final Fantasy X. Je zde propracovaný bojový systém, řetězové útoky a schopnost se vypořádat s náročným poškozením ze strany nepřátel.