Nejlepší RPG hry roku 2020

Pojďte se podívat na skvělé RPG hry roku 2020, které si zaslouží vaší pozornost. Užijte si neskutečnou zábavu právě s těmito hrami. Z větší části se podobají hře Diablo.

Vrátíme se zpět do roku 2020, kdy vycházely velice zajímavé RPG hry. Pokud máte chuť si nějaké RPG zahrát, tak doporučujeme z her, které jsme pro vás vybrali níže.

Star Wars: Knights of the Old Republic 2

Jedná se o zajímavou hru KOTOR 2, která je výborně optimalizovaná pro mobilní telefony. Má spoustu obsahu a spoustu zajímavých charakterů, přesně tak, jak má Star Wars být.

Hru si stáhnete zde

Neverwinter Nights

Jedná se o zajímavou klasickou hru od Bioware, kterou vývojáři z Beamdog vylepšili a ovládá se opravdu výborně. Když se na to podíváte na videu, tak vidíte příjemnou grafiku a zároveň můžete hrát i s kamarády.

Hru si můžete stáhnout zde

The Elder Scrolls: Blades

Nejedná se o mobilní verze hry Elder Scrolls, ale je to zcela nová hra. Jde o skvělou hru, kde se budete pohybovat v temných zákoutí. Jedná se o PvP bojový systém.

Hru si stáhněte zde

Pascals Wager

Jedná se o nejlepší akční RPG hru na mobilní telefon. Hra má spoustu obsahu, takže jen tak ji nedohrajete. Hra není sice zdarma a stojí asi okolo 130,- Kč, ale věřte tomu, že se jedná o skvělou hru na mobil. Má konzolovou kvalitu hry a hrát ji můžete opravdu kdekoliv. Hráč cestuje skrz záhadnou zemi Solas a navštěvuje spoustu detailně propracovaných míst. Každé z nich má své tajemství a zajímavý příběh.

Hru si stáhnete zde

Titan Quest

Titan Quest byla v minulosti konkurence pro Diablo a nyní je hra dostupná i na mobilní telefon, kde mezitím hra Diablo na mobil není, ale bude, avšak jako karetní verze. Sice se nejedná o úplně podařený port z PC, ale pokud nemáte co jiného na práci a hledáte nějakou zajímavou hru, tak Titan Quest je ta pravá hra.

Hra ke stažení zde

Eternium

Tato hra si v mediálním prostoru nezískala příliš místa. Pokud však máte rádi diablo, tak je to asi jedna z nejlepších her, která se k tomu blíží. Se svým hrdinou bojujete v různých katakombách, sbíráte věci a snažíte se zabít monstra. Hra je také opravdu dobře optimalizovaná na mobilní telefon.

Hra ke stažení zde

Dungeon Hunter 5

Další zajímavá akční RPG hra v podobě Diablo. Navíc je zdarma, ale uvnitř hry budete pravdě platit mikrotransakce. Nicméně hra se dobře hraje, má hezké grafické zpracování a na mobil se opravdu hodí.

Hru stáhnete zde

Final Fantasy (série)

V neposlední řadě tady máme Final Fantasy sérií, kterou určitě nesmíte minout. Pokud jste fanoušky této série a to jak na konzolích, tak i na PC, tak žádný díl by vám neměl uniknout ani na telefonu.