Nejlepší Samsung telefony, které se nikdy nedostaly do USA

Samsung není žádným tajemstvím, že vyrábí některé z **nejlepších smartphone** na světě. Jeho různorodá řada zařízení Galaxy pokrývá téměř každý cenový rozsah, od dostupných modelů řady A až po luxusní Galaxy…

Nejlepší Samsung telefony, které se nikdy nedostaly do USA

Samsung není žádným tajemstvím, že vyrábí některé z **nejlepších smartphone** na světě. Jeho různorodá řada zařízení Galaxy pokrývá téměř každý cenový rozsah, od dostupných modelů řady A až po luxusní Galaxy S24 Ultra. Zatímco Samsung uvádí mnoho zařízení na americký trh, několik skvostů je dostupných pouze v zahraničí. Chápu, že Samsung nemůže každý rok uvést 20 telefonů na každém trhu, ale rád bych viděl alespoň pár z nich dostupných i u nás.

Jedním z takových zařízení, která zůstávají pouze mimo dosah Ameriky, je například **Samsung Galaxy Note series**. Tyto telefony s funkcemi stylusu a velkým displejem jsou oblíbené po celém světě, ale bohužel nejsou oficiálně dostupné v USA. Dalším příkladem je **Galaxy F series**, která nabízí vysoce výkonné modely za přijatelnější ceny, ale opět nejsou k dispozici na americkém trhu.

Vzhledem k tomu, že zahraniční trhy mají přístup k širšímu spektru Samsung zařízení, mohou si zákazníci vybrat z většího množství možností a najít zařízení, které nejlépe vyhovuje jejich potřebám. Bylo by skvělé, kdyby se alespoň některá z těchto modelů dostala i na americký trh a poskytla americkým spotřebitelům další možnost výběru.

**FAQ:**

1. Proč neprodává Samsung všechny své modely i na americkém trhu?
2. Jak mohu získat přístup k zařízením, které nejsou oficiálně dostupné v USA?
3. Existují alternativní způsoby, jak si pořídit zařízení Samsung z jiných trhů?

Zdroj: https://www.androidpolice.com/best-phones-samsung-hasnt-released-in-the-us/