Nejlepší týmový průvodce Final Fantasy VII: Ever Crisis

Pokud hledáte inspiraci pro sestavení týmu snů ve hře Final Fantasy VII: Ever Crisis, jsme tu, abychom vám pomohli. Náš průvodce nejlepším týmem ve hře Final Fantasy VII: Ever Crisis vám…

Nejlepší týmový průvodce Final Fantasy VII: Ever Crisis

Pokud hledáte inspiraci pro sestavení týmu snů ve hře Final Fantasy VII: Ever Crisis, jsme tu, abychom vám pomohli. Náš průvodce nejlepším týmem ve hře Final Fantasy VII: Ever Crisis vám dává náš hlas pro nejlepší sestavu postav pro boje.

Final Fantasy VII: Ever Crisis je RPG, které kombinuje příběhy všech silných sérií Final Fantasy VII do jednoho balíčku, prezentovaného v modernizované verzi stylu původní hry. Na mapě uvidíte roztomilé malé postavy a ve hře pak větší, podrobnější.

Pro více informací se podívejte na stránku Google Play.

Stavíte další postavy nebo týmy? Podívejte se na naše seznamy nejlepších postav pro Eternal Evolution, Arcane Lineage Class a Type Soul Arrancar zbraně.

Nejlepší tým ve hře Final Fantasy VII: Ever Crisis

Vyvážili jsme možnosti a přišli s našimi volbami pro ideální tým.

Upozornění: V současné době zahrnujeme pouze původní tým, protože jsou odlišení od posádky First SOLDIER a, no, jsou jich jen tři.

Snažili jsme se nezaměřovat se příliš na konkrétní zbraně a spíše se soustředit na postavy obecně, abyste mohli začít hned.

Cloud Strife

Plakátový chlapec FF7 nezklame a je skvělým jednotkovým DPS, jehož meče dokážou udeřit jako náklaďák. Zároveň je od začátku i bleskovým kouzelníkem, což je docela užitečné proti většině nepřátel nosících kovovou zbroj. Má také hodně dobrých možností zbraní.

Barret Wallace

Barret je další postava, která se vynikajícím způsobem hodí jako útočník, ale má ještě jednu dovednost, která ho činí užitečným. Má dobré možnosti pro AoE (útoky na více nepřátel najednou), aby vyvážil Cloudovu tendenci zaměřovat se na jednotlivé cíle, a dokáže nepřátelům pořádně snížit obranu, aby je Cloud mohl snadněji porazit.

Aerith Gainsborough

Její druh může být vyhynulý, ale ona dokáže zabránit tomu, aby tak byl váš tým. Aerith ukazuje svůj vážný talent v léčení a je nejlepší podpůrnou postavou. Její limitový rozpad je dobrým AoE léčením a dokáže zasadit magickou ránu, když nezvedá zbývající část týmu z podlahy a nedává je dohromady.

Článek Průvodce nejlepším týmem ve hře Final Fantasy VII: Ever Crisis byl publikován na stránkách Droid Gamers.

FAQ:
1. Proč jsou Cloud, Barret a Aerith vybráni do nejlepšího týmu ve hře Final Fantasy VII: Ever Crisis?
2. Jaké jsou klíčové dovednosti a schopnosti těchto postav?

Zdroj: https://www.droidgamers.com/guides/final-fantasy-vii-ever-crisis-best-team/